Депутати міськради відмовилися звільняти заступника мера міста

18.11.2020 09:37
Ігор Прокопів

На розгляд 73-ої позачергової сесії Ковельської міської ради, яка відбулася вчора, 17 листопада, потрапило питання, яким пропонувалося припинити повноваження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігоря Прокопіва у зв’язку з переведенням його на посаду начальника відділу культури виконавчого комітету.

Цей проєкт рішення викликав неабиякий спротив деяких обранців громади.

На сесійному засіданні спалахнув скандал.

Публікація за темою: Кіндер Олег блискавично розставляє на ключові посади довірених людей!

Лідер фракції «Солідарність» Сергій Кошарук закликав колег по депутатському корпусу не підтримувати «забаганки міського голови», а діяти виважено. Він переконаний, що питання потрапило в сесійну залу з порушенням регламенту ради. І запропонував зняти його з порядку денного. Поки ще чинному меру Олегу Кіндеру порадив «порядно передати владу новому голові», щоб уже новообраний очільник громади формував кадрову політику, а «не підсовувати йому такий собі останній привіт від конкурента». Але під час голосування пропозицію Сергія Кошарука підтримали лише 6 депутатів.

Голова ще діючої фракції УКРОП Ігор Пініс охарактеризував дії цього міського «парламенту», який бажає даним рішенням «підкласти міну новому голові».

Головуючий Олег Кіндер подякував своїй команді за роботу, з якою попрацював 10 років, зауважив, що заступник з гуманітарних питань Ігор Прокопів з власної волі написав заяву на звільнення.

До слова, Ігор Прокопів 11 листопада цього року написав заяву на звільнення із займаної посади, на підставі якої було видано розпорядження №95-ро «Про переведення Прокопіва І.Я.». Відповідно, він мав намір очолити відділ культури міськвиконкому.

Зрештою, депутати проголосували, однак результати голосування не були позитивними для заявника. Обранці громади не погодилися припинити повноваження заступника міського голови Ігоря Прокопіва, а отже, і не затвердили розпорядження мера Олега Кіндера про переведення його на іншу посаду.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.