Дерева у центрі Ковеля зрізають, бо так задумано проєктом

26.10.2021 15:10
Фото: Ігор Чайка

Ковельський міський голова Ігор Чайка каже, що зносити дерева під час ремонту тротуару в центрі міста мають право.

Про це він написав на своій сторінці у Фейсбуці.

За його словами, є два важливі моменти, що стосуються ремонту тротуару на вулиці Незалежності, про які зараз його ковельчани питають найчастіше.

Дерева. Їх видаляють, згідно показань проєктної документації, яка проходить кілька етапів експертизи та інспекції. Всі документи для цього є.

А куди подінеться бруківка? Відповідаю: бруківку, що зараз демонтовують, облікуємо і зможемо передати на дрібний благоустрій, наприклад, біля дитсадків та шкіл

– зазначає Ігор Чайка

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Коментарі

  1. якщо їх можна назвати деревами, то вибачайте мене. каліки а не дерева. Добробут своїм дебільним обрізанням всі дерева в місті скалічив.

  2. ВИ ЩО З УМА ПОСХОДИЛИ ЗРІЗАТИ І ТАК ЗАГАЗОВАНІСТЬ ВІД ВАШИХ МАШИН.ТО НАСАДЖУЄТЕ ТО ЗРІЗАЄТЕ У СЕБЕ ПІД СВОЇМИ КОТЕДЖАМИ ПОЗРІЗАЙТЕ,ПОДУМАЙТЕ ПРО ЛЮДЕЙ ІДІТЕЙ.

  3. Ага облікуєте, ну-ну… так як і дерева поспилюєм передамо Ковельтеплу? чи Кіндеру а ще краще Унізі за Колодяжне, з них палєт наріжуть і продадуть в Європу як втор сировину а вже там поляки меблів наклеять з них і приїдуть вони сюди як італійські кухні… ідіотизм! Чого Ви такий пане Ігоре, безрукий? Колись давно в році так 2012 відвідав місто Харків і здивувався це був червень якраз був період коли тополі так званий тополиний пух пускають, так його там було так багато і так багато дерев саме тополь, дубів, ялин по самому місту, я тоді здивувався, а як так що ось тополі, пух… є ж асматики яким хреново коли той пух літає, його було так багато як снігу зимою, поцікавився в знайомого, на що той відповів за зрізане дерево Кернес, притягує до кримінальної відповідальності будь кого, і особливо начальників, тому їх бояться чіпати і навіть коли обрізають дерева то ведеться облік гілок які зрізали… вловили думку, Пане мер? Я знаю що у Вас кишка тонка таке зробити, але хочаб якось можна напрягти тих ідіотів які нещадно ріжуть зелені насадження в нашому місті

  4. На розі вулиці 1го Грудня-Незалежності ріс маленький дуб нікому не мішав обгороджений 6 років було рослині , памятаю його з першого листочка, сьогодні йду а він валяється на купі піску тупо зломаний.
    С.ка хто це зробив буде проклятий тут і там на тому світі і будуть прокляті його діти і онуки .

  5. Скільки вже плитки по місту поміняли , а так і не спромоглися закласти 20 метрів витоптаної стежки прямо за Білим домом в напрямку до пішохідної доріжки до Нашого Краю …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.