У центрі Ковеля завершують викладати тротуар бруківкою

24.03.2022 17:40

Ковельський міський голова Ігор Чайка пише у Фейсбуці, що в цей день минулого року він із своєю командою починав планувати проведення толоки на квітень: визначалися з датою, з локаціями…

У березні 2022 році міська влада теж збиралася стартувати з цілою низкою чітко спланованих минулого року проєктів. Але настало нескінченне і страшне 24 лютого….

Тепер, коли ворог бомбить наші красиві чепурні міста, ясно, як день, – наше бажання кращого життя, вміння його впорядковувати їх доводить до сказу. Треба все зрівняти, знищити, щоб виправдати власні комплекси, власне убозтво і злидні.

Але ми – інші! Зараз, навіть в цих умовах, завершуємо почате – довкладаємо тротуари бруківкою там, де зупинилися минулого року. Бо по них ходять наші люди: різного віку, з візочками і без, з різних міст. Але наші!

Ми проводимо елементарний ямковий ремонт доріг. Бо по них їздять НАШІ машини! Наші підприємці, волонтери, захисники, водії автобусів, які перевозять переселенців.

Я просто радію, як спокійно, впевнено і вчасно бригада ФОП «Тищук Павло Степанович» завершила реконструкції системи водовідведення дощових та талих вод на вулиці Фестивальній, мешканці якої потерпали через підтоплення.

Наші люди вміють все!

І зможуть – все!

І саме тому ми вже на цілий місяць ближчі до перемоги!

– йдеться у дописі міського голови

Фото зі сторінки Ігор Чайки у Фейсбуці

Публікація за темою: У центрі Ковеля встановили нову автобусну зупинку

Поділитися:

Коментарі

  1. Так,влада багато робить для нашого міста добра-безперечно,але треба прислухатись і до скарг та побажань (ще за 2021 рік)мешканців оновленої вул.Вітовського,яку відремонтували ,а систему водовідведення не зробили.Тепер вся вода з цієї вулиці постійно стікає на вул.Гаврилка,колишня Піонерська(доречі ще так і не асфальтована) ,та в двори людей,що там живуть.В дощову погоду по вулиці не пройти , про цю проблему нашого мера ставили до відома неодноразово.Просимо в котре-зробіть хоть щось!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *