Держава виділяє для «Ковельтепло» кошти на оплату різниці в тарифах за газ

23.12.2021 о 10:14 · 2 хв читання

Волинські комунальні підприємства, які постачають тепло та гарячу воду, отримали кошти на погашення різниці в тарифах за газ.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії обласної ради, – повідомляють «Волинські новини».

Зокрема, Волинській області спрямували субвенцію на покриття різниці в тарифах на тепло та водопостачання в розмірі 153,566 мільйона гривень. Проте 22,623 мільйона з цих коштів залишилися нерозподіленими за результатами перевірки Держаудитслужби і повернуться до держбюджету.

Загалом в області розподілили 130,932 мільйона гривень. Її отримають комунальні підприємства теплокомуненерго п’яти громад:

  • бюджет Володимир-Волинської міської територіальної громади отримає 18,207 мільйона гривень;
  • бюджет Ковельської міської територіальної громади – 14,952 мільйона гривень;
  • бюджет Луцької міської територіальної громади – 87,858 мільйона гривень;
  • бюджет Нововолинської міської територіальної громади – 9,039 мільйона гривень;
  • бюджет Прилісненської сільської ради – 876,541 тисячі гривень.

Як повідомив керівник департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської ОДА Андрій Пиріг, згадана субвенція передбачена комунальним підприємствам, у яких котельні працюють на газі, саме тому в списку лише згадані громади.

Цільове призначення субвенції – лише на енергоносії. Кошти підуть на оплату боргу перед НАК «Нафтогаз України» за газ і податки. В інших громадах таких підприємств немає, там або твердопаливні котельні, або такої різниці в тарифах не було і вона погашалася з місцевих бюджетів. Субвенція стосувалась спеціалізованих теплопостачальних підприємств

– пояснив він

З його слів, на цю субвенцію розраховували й водоканали для оплати різниці в тарифах за електроенергію. Проте ця постанова була видана в кінці року, а для того, щоб їм дозволили скористатися цими коштами, водоканали мали оформити низку документів, тож не встигали.

Він повідомив, що така субвенція також очікується наступного року і, можливо, буде спрямована й для водоканалів на оплату електроенергії.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. ці гроші можна буде закупити багато використаних скатів і палити їх в котельнях. Недарма на фото показано чорний дим. І як втої пісгі-баба бурян палила, димом дитина дихала. І хто скаже- минулої ночі дуже вже смерділо від якоїсь котельні. може хто знає що палада. Дуже сильне бздо було.

  2. За тi грошi Бойко ще одну хату побудуе, люди платять за газ а воно падло обрiзками людей заскавляе як в каторзi топити

  3. В минулому році наш незмінимий Холодомор списав дрова ті що не спалив у котельні по вулиці В. Кияна і куди сховав ніхто не знає. Хотів сховати на Сільмаші, але не вдалося. Може, хто знає? І ще цікаво, кому він газ продає і яка зараза йому з бюджету доплачує за це?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X