До уваги ковельчан: можна зареєструвати електронну трудову книжку

21.08.2020 13:00

Пенсійний фонд України запровадив новий онлайн-сервіс.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України №1084 від 27.11.2019 року «Про запровадження обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі» Пенсійним фондом України створено новий сервіс – «Електронна трудова книжка», – інформує Головне управління ПФУ у Волинській області.

Скористатись послугою можна, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису.

Інформація про трудові відносини працівника та сплачені страхові внески відображатиметься в Електронній трудовій книжці за даними звітності роботодавця з 1998 року.

Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій, передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом.

Для громадян це – зручний сервіс, який дозволяє дізнаватися детальну інформацію про свою трудову діяльність та страховий стаж, який дає право не тільки на пенсійне забезпечення, а і на соціальні виплати та допомоги з боку держави та страхових фондів. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі. Електронна трудова книжка створює можливість автоматичного призначення пенсії, без звернення до органів Пенсійного фонду.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *