Дрони чи дороги? Що в пріоритеті у бюджеті Ковельської міської громади

21.02.2024 о 09:00 · 3 хв читання

Інформаційне агентство «ВолиньPost» дослідило, скільки коштів міські ради Волині (Луцька, Володимирська, Нововолинська та Ковельська) витратили на ремонти міських автошляхів у 2023 році та скільки заклали у бюджеті на 2024 рік, а також з’ясувало, скільки коштів було спрямовано минулоріч на підтримку ЗСУ та скільки планується виділити цього року.

Ситуацію по Луцьку коментував міський голова Ігор Поліщук, по Володимиру – міський голова Ігор Пальонка, по Нововолинську – міський голова Борис Карпус, по Ковелю – перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев.

Отже, як каже пан Яковлев, у Ковельській громаді цьогоріч планують виділяти кошти і на підтримку військових, і поточний ремонт доріг.

Публікація за темою: У Ковелі прийняли бюджет на 2024 рік: які доходи і видатки запланувала влада

За його словами, у минулому році з міського бюджету на ремонт доріг використано 99,2 мільйона гривень. Цього року передбачено трохи більше 44 мільйонів.

На дороги у минулому році ми використали 99 мільйонів гривень, але це здебільшого ті роботи, які ми розпочали ще у 2021 році, у нас було розпочато декілька капітальних ремонтів доріг. Ще частина коштів пішла на експлуатаційне утримання доріг, також кошти були спрямовані на те, щоб забезпечити асфальтним покриттям ті райони Ковеля, де є одноповерхова забудова і де взагалі не було доріг. У цьому році ми продовжимо деякі ремонтні роботи

– розповів перший заступник міського голови
Тарас Яковлев

Для підтримки ЗСУ у 2023-му Ковельською міською радою було виділено майже 56 мільйонів гривень, а цей рік передбачено 50 мільйонів, але, як зауважив Тарас Яковлев, запитів від військових уже є на цю суму, відтак вона зростатиме у випадку перевиконання бюджету.

У 2023 році усі кошти, які надходили як військове ПДФО, ми повертали на потреби військовим. У цьому році ПДФО вже немає, що серйозно вдарило по нашому бюджету, але міська рада допомагатиме Збройним силам і надалі – ми уже передбачили 50 мільйонів гривень. Ця сума буде збільшуватися протягом року у разі перевиконання бюджету. У нас вже є запитів від військових на 50 мільйонів і вони продовжують надходити

– зауважив Тарас Яковлев

До слова, Ковельська міська рада оголосила тендер на закупівлю 250 FPV-дронів, 10 Mavic та 20 Mavic Fly Combo, 20 гексакоптерів, 100 акумуляторів для дронів та 50 зарядних станцій.

* * *

А тим часом Ковельська міська рада повідомила, що мер Ігор Чайка передав захисникам два пошукових прожектори Bandera Flashlight BFL 280.1X. Це обладнання допоможе у захисті критичної інфраструктури на території нашої громади.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Мені цікаво у чим цьому всьому заслуга отіх підаркомовських? Гроші це податки які сплачує громада. По ходу вони тупо їми розпоряджаються. Проведіть опитування громадян скільки витратити на ремонти міськ підаркому, скільки витратити на утримання отого непотрібну у кількості 150 штук (виплата зряплат, оздоровчих на них та їх дітей, доплати за інтенсивність, роботу в тяжких умовах і т д. і т. п.).Скільки грошей виділяти п,’,янички Бойку на “модернізації” бощось модернізує модернізує, а тепла все меньше та ціна все більше. А тоді голосуйте бюджет

  2. У разі перевиконання бюджету…ха-ха-ха, а в результаті ні фіга на ЗСУ,а от на дороги “конєчно”, зе-команда перед війною теж підготувала супер-дороги,але для комфорта окупантів, так це виглядає і становиться не по собі від такої діяльності нашої влади

  3. Як Водій скажу ямковий ремонт хоча б зробіть бо далі пересуватись по місту не можливо . Ремонти і запчастини дуже дорогі .
    Місцевою дорогою і пересувається і комунальний транспорт який потім теж ремонується за держ бюджет . Тому я за дороги хоча б ямковий ремонт

  4. Московський піп сказав, що треба дороги бо йому стидно перед кацапом що дороги погані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X