Директор ПТМ «Ковельтепло» розповів наскільки Ковель готовий до нового опалювального сезону

28.09.2023 о 12:16 · 3 хв читання

Учора, 27 вересня, міський голова Ігор Чайка разом з першим заступником Тарасом Яковлевим з Луцька, перевірили, як іде підготовка до опалювального сезону.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Директор ПТМ «Ковельтепло» Володимир Бойко презентував керівникам міста систему диспетчеризації, на яку були виділені кошти з бюджету громади. На сьогодні до неї приєднано поки 11 котелень. Це забезпечує контроль та моніторинг показників об’єктів теплопостачання. Автоматичні датчики встановлюються на точки контролю та зчитують дані в реальному часі. Отримана інформація передається на сервер у режимі онлайн.

Крім того, теплові лічильники, які стоять у будинках, теж мають підключити до єдиної системи контролю, аби бачити споживання теплоносія в реальному в часі.

Цього року за кошти бюджету громади встановили ще п’ять твердопаливних котлів, три – потужністю 1250 кВт, два – 1 МВт. На сьогодні у Ковелі з 21 котельні 12 можуть можуть працювати як на твердому паливі, так і на газі.

Влада з розумінням віднеслась до наших пропозицій. Якщо так трапиться, що не буде взимку газу, ми зможемо забезпечити усіх теплом і зберегти систему опалення

– наголосив Володимир Бойко

Працював колектив підприємства і над заміною трубопроводів теплових мереж та мереж гарячого водопостачання. Їх прокладено 1,44 км.

Володимир Бойко розповів про плани, які має підприємство. На одній із законсервованих котелень мають облаштувати когенераційну установку потужністю 500 кВт. Вона зможе забезпечити усі котельні у центрі міста електроенергією. У подальшому там хочуть встановити також два твердопаливні котли.

Завдяки підтримці міста усі котельні забезпечені генераторами. Подбали на підприємстві, аби на об’єктах були артезіанські свердловини.

Ми побачили, як були освоєні бюджетні кошти. На багатьох котельнях уже встановлені твердопаливні котли. Також ми в Ковелі використовуємо когенерацію і плануємо й далі розвиватися у цьому напрямку, що дасть можливість виробляти свою електроенергію. Дякую працівникам підприємства «Ковельтепло», особисто директору Володимирові Бойку за якісну і постійну роботу над тим, аби Ковель мав достатньо ресурсу, щоб вдало пройти опалювальний сезон

– підсумував міський голова Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (14)
 1. Яковлева знову шари ганяє( хто не знає, це руки в карманах і щось чухає …) Просто стидоба для рівня такого начальника.

  1. Ще був такий ківа, який дивився на фото проституток у смартфоні і дрочив, дрочив…

 2. Безкоштовні обрізки скалічених дерев – заготовили.
  Фіктивну закупку обрізків за захмарними цінами через липові фірми – оформили.
  Бабки в липові фірми – перевели.
  Місцевий бюджет – подоїли.
  Населення в дурні – пошили.
  Бойкому яші – слава!

  1. Коли цю тварюку нарешті заспокоять пише:

   Труби димлять дрова горять. Бойко малює що топить газом (подивіться структуру тарифів там ціна газу) ковельчани платять. Почесний крадій різницю відмиває. Долі роздає. Не життя а малина. Й це все під час війни

 3. Хто б що не казав а Бойко дуже фаховий спеціаліст. Такі інновації мабуть ніяке підприємство на ковельщині показати не зможе.

 4. Які іноваціїї? Весь світ давно перейшов на індивідуальне опалення. Ті гроші що за роки свого так би мовити керування вкарав Бойко хватило як мінімум 2 рази все місто перевести на індивідуальку. А так розводняк захмарні тарифи (ціна дров вище за ціну газу) щорічні міліонеі дотації Бойку. Почесний ворюга . Й сидить ніхто не вижине – знач всі в долях.

  1. Нам мера яшу призначила сама палиця бєні і яшу ніхто не зможе зняти. А яша подєльніка не здасть. Так що буде бойко ще дуже-дуже довго пити з нас кров…

 5. Вовчику, а то часом не котельня в бані по Сагайдачного. Яку будучи мером ти подарував своїй сестрі? А тепер за рахунок громади хочеш сестричку підняти

  1. То сестра його жінки, кличка бейджа. Одна із почесних аферюг ковельського розливу.

 6. Газом бойко вже не топить. Тільки одна згадка про газ залишилась у розрахукнах тарифів.

 7. Так отож то й цікаво хтож його падлюку так криє що він все місто обкрадає. Всі знають всі пишуть а йому ніпочім краде далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X