Ізолятор для затриманих ремонтуватиме за 10 мільйонів гривень іногородня фірма

22.02.2023 12:46
Фото ілюстративне

Головне управління Національної поліції у Волинській області провело закупівлю робіт з капітального ремонту ізолятора тимчасового перебування затриманих у Ковелі.

В тендері взяли участь три юридичні особи, дві з них – з Луцька. Перемогу здобуло ТОВ «СМ-Рембуд» з міста Володимира, хоча директор проживає у Луцьку. Переможець має здійснити ремонт за 10 123 171,81 грн з ПДВ протягом двох років. Усі роботи повинні бути виконані до 31 травня 2025 року.

Відомо, що «СМ-Рембуд» виконувало капітальний ремонт частини першого поверху адмінбудинку Ковельського районного управління поліції (на суму 2 384 351,82 грн) та реконструкцію приміщення Любешівського відділення поліції (на суму 8 184 066,47 грн).

Про це свідчать схвальні листи-відгуки про досвід роботи володимирської фірми, які підписав заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Віталій Ковальчук, установа якого й проводила тендер по ізолятору в Ковелі.

До речі, угоди по договору підряду, який стосувався капітального ремонту в Ковелі, від імені замовника підписував Віталій Ковальчук.

Поділитися:

Коментарі

  1. Соціальна вартість затриманих не відповідає сумі коштів, які потрібно витратити на їх утримання. Тому, на мою думку, такі величезні гроші на ремонт, та ще й під час війни, витрачати не варто.

  2. Ніякого ремонту небуде.Підфарбують стіни,підлогу і по ремонті.А касу як завжди поділять.

  3. В обізянник можуть попасти колаборанти та інша ворожа нечисть. Їм необхідні курортні уимови. А то обідяцця уйобки…

  4. Знову державні гроші коту під хвіст. Що вже у того котика робиться під хвостом?

  5. Та ці підори все собі в карман !
    Який ремонт , вже там давно зробили ремонт.
    Не держава а хуепльоти

  6. Без Яшиного п’ятака і тут не обійшлося.Скількі ще ця мерва буде крутити бюджетними грішми?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *