Ізолятор для затриманих ремонтуватиме за 10 мільйонів гривень іногородня фірма

Головне управління Національної поліції у Волинській області провело закупівлю робіт з капітального ремонту ізолятора тимчасового перебування затриманих у Ковелі.
В тендері взяли участь три юридичні особи, дві з них – з Луцька. Перемогу здобуло ТОВ «СМ-Рембуд» з міста Володимира, хоча директор проживає у Луцьку. Переможець має здійснити ремонт за 10 123 171,81 грн з ПДВ протягом двох років. Усі роботи повинні бути виконані до 31 травня 2025 року.
Відомо, що «СМ-Рембуд» виконувало капітальний ремонт частини першого поверху адмінбудинку Ковельського районного управління поліції (на суму 2 384 351,82 грн) та реконструкцію приміщення Любешівського відділення поліції (на суму 8 184 066,47 грн).
Про це свідчать схвальні листи-відгуки про досвід роботи володимирської фірми, які підписав заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Віталій Ковальчук, установа якого й проводила тендер по ізолятору в Ковелі.


До речі, угоди по договору підряду, який стосувався капітального ремонту в Ковелі, від імені замовника підписував Віталій Ковальчук.

Все буде яша!
Є і буде
Соціальна вартість затриманих не відповідає сумі коштів, які потрібно витратити на їх утримання. Тому, на мою думку, такі величезні гроші на ремонт, та ще й під час війни, витрачати не варто.
Краще ці гроші до копійки віддати на потреби ЗСУ
срали ма на вас лохи!
Ніякого ремонту небуде.Підфарбують стіни,підлогу і по ремонті.А касу як завжди поділять.
В обізянник можуть попасти колаборанти та інша ворожа нечисть. Їм необхідні курортні уимови. А то обідяцця уйобки…
Знову державні гроші коту під хвіст. Що вже у того котика робиться під хвостом?
Та ці підори все собі в карман !
Який ремонт , вже там давно зробили ремонт.
Не держава а хуепльоти
Без Яшиного п’ятака і тут не обійшлося.Скількі ще ця мерва буде крутити бюджетними грішми?
Дуже довго ще буде крутити.
А там з яши петуха будуть робити .