Керівниця ковельського ліцею їздила у Норвегію на асамблею директорів шкіл 

20.05.2023 о 12:19 · 1 хв читання

У столиці Норвегії – місті Осло відбулася Генеральна асамблея ЕSHA (Міжнародна асоціація директорів шкіл). В ній взяли участь українські освітяни. Серед них – Олена Вальчук, директорка ліцею імені Олени Пчілки м. Ковеля.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

За словами Олени Вальчук, було продуктивне спілкування очільників європейських шкіл, які охоче ділились своїм досвідом щодо створення безпечного освітнього середовища в закладах.

У рамках Асамблеї пройшла конференція асоціації директорів гімназій Норвегії. Міністерка освіти у своїй вітальній промові наголосила, що присутність українських освітян є важливою, адже наш хоробрий народ бореться за цінності, які відстоює уся Європа, тому весь прогресивний світ підтримує Україну. Надзвичайно зворушливим моментом стало те, що міністерка привіталась українською мовою, а присутні – гаслом «Слава Україні!».

Директори шкіл розповіли про наших дітей, які навчаються у норвезьких школах та подякували за гарну підготовку українських учнів.

Ми привезли додому нові європейські інновації та інтерв’ю з Пасі Сальбергом і норвезькими колегами. Спілкувались з європейськими ліерами про майбутні контакти та обмін візитами: з директорами шкіл Болгарії, Франції, Кіпру, Казахстану, Німеччини та Голландії

– розповідає Олена Вальчук
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X