Керівники міста та району привітали підприємців зі святом

04.09.2020 о 12:40 · 4 хв читання

Напередодні Дня підприємця, який відзначається у першу неділю вересня, у залі засідань Ковельської міської ради привітали представників цієї галузі.

Наразі у Ковелі працює майже 4500 тисячі юридичних та фізичних осіб підприємців, які за шість місяців цього року сплатили до міського бюджету 11, 5 мільйонів податку на доходи фізичних осіб та понад 41 мільйон податків на нерухоме майно і землю, – повідомляє Ковельська міська рада.

Міський голова Олег Кіндер подякував підприємцям за співпрацю, активну участь у громадському житті, значний внесок в економічний розвиток Ковеля, створення робочих місць. За його словами, їх діяльність – це не лише важка і самовіддана робота, а й стан душі, що вимагає від людини активності, сучасного економічного мислення, витримки і діловитості.

Він також акцентував, що у нашому місті досить багато підприємців, які підтримують соціальні проєкти, надають благодійну допомогу пільговим категоріям ковельчан.

Розуміючи економічні складнощі, які виникли через пандемію, їх тимчасово звільнили від орендної плати. Була утворена і дієво спрацювала комісія для надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам підприємництва на компенсацію втрат за період карантину. 121 ФОП отримав грошову підтримку з міського бюджету.

Публікації за темою:

Міський голова разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим та секретарем ради Вірою Федосюк нагородили ковельських підприємців.

За вагомий внесок у розвиток бізнесу, наповнення місцевого бюджету, зміцнення економічного потенціалу міста, благодійну діяльність на благо Ковеля і громади та з нагоди професійного свята відзначено Подякою міського голови: Олександра Гайчука, Руслана Гоглєва, Ірину Гремалюк, Сергія Корсака, Людмилу Ларіонову, Анну Мидляк, Оксану Попіку, Сергія Приходька, Світлану Романюк, Вікторію Савлук, Павла Тищука, Тамару Трейгут.

Також сьогодні, 4 вересня, у залі засідань Ковельської районної державної адміністрації за участі заступника голови РДА Романа Кульцмана та голови районної ради Андрія Броїла, селищних, сільських голів, посадових осіб окремих сільських рад відбулись урочистості з нагоди Дня підприємця, – інформує РДА.

Очільники району щиросердно привітали кращих представників малого та середнього бізнесу району, фізичних осіб-підприємців з професійним святом.

Ви сприяєте реалізації започаткованих в Україні та, зокрема, в Ковельському районі реформ, підвищенню конкурентоспроможності, розширенню асортименту товарів і послуг та працюєте на потреби кожного споживача. Щиро бажаю вам розвитку, процвітання, надійних партнерів. Нехай кожна започаткована вами справа буде завжди вдалою та успішною!

– зазначив у вітальній промові Роман Кульцман

До вітальних слів також долучився голова районної ради Андрій Броїло, побажавши підприємцям подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, миру і благополуччя.

За вагомий особистий внесок у реалізацію програм соціально-економічного розвитку Ковельщини, активну громадянську позицію та з нагоди Дня підприємця Подякою голови районної державної адміністрації та голови районної ради відзначені: Наталія Сокол, приватний підприємець смт Голоби; Андрій Янкель, приватний підприємець с. Дубове; Павло Романюк, директор ТзОВ «Тімбер Україна», с. Черемошне; Роман Борисюк, приватний підприємець с. Гішин; Михайло Свінчук приватний підприємець с. Воля-Ковельська; Мирослав Ляшук і Володимир Рачук – приватні підприємці с. Любитів; Василь Сидорук приватний підприємець с. Мирин.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X