Колишній митник з Ковеля не задекларував півмільйона

17.03.2021 12:46

Державний інспектор митного поста «Устилуг» Волинської митниці подав у своїй декларації про доходи недостовірні відомості, не вказавши коштів на загальну суму 425 316 гривень.

Цей факт було виявлено під час перевірки Національним агентством з питань запобігання корупції. Співробітники Управління стратегічних розслідувань Національної поліції у Волинській області відкрили справу, яку згодом скерували до суду.

У судовому засіданні тепер уже колишній митник розповів, що у квартирі в Ковелі подав через комп’ютер декларацію, в якій не вказав грошовий борг, що виник ще у 2012 році. Він вважав його безнадійним, хоча у 2019 році, маючи деяку надію на повернення грошей, звернувся з відповідним позовом до Камінь-Каширського районного суду. У задоволенні позовних вимог було відмовлено за пропуском строку позовної давності.

Прокурор зазначив про наявність підстав для притягнення особи до адміністративної відповідальності та накладення штрафу в розмірі 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк врахувала, що на даний час правопорушник не працює, «є багатодітним батьком, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, постраждалий від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, раніше не піддавався адмінстягненню».

За словами головуючої, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 16 грудня 2020 року, а справа надійшла до суду лише 23 лютого 2021 року.

Суд визнав колишнього митника винуватим у вчиненні правопорушення, однак провадження у справі закрив у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Фото ілюстративне

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.