Комунальники планують встановити сміттєві баки біля водонапірної колонки

04.05.2022 10:58

Мешканці вулиці Володимира Кияна на місцевих виборах голосують за Ковельського міського голову і депутатів міської ради, хоча й проживають на території Дубівської сільської громади. Такий казус існує вже багато років, трапляються ситуації, коли важко знати крайніх.

Приблизно місяць тому сюди приїздив головний інженер міського комунального підприємства – РЖКП №1, розмовляв з мешканцями з приводу встановлення сміттєвих баків. З керівництвом сільської громади погоджено місце, але туди баки не поставили, бо на тому місці садять городину. Жильці одного з будинків переставили їх в інше місце. Як виявилося, дуже далеко. І мешканці, яких не влаштовувало далеке розташування, почали писати скарги. А днями на зустрічі вирішили перевезти сміттєві баки назад – до водонапірної колонки, яка розташована на території Дубівської громади.

Нас змусили «гризтись» між собою. Хто переможе, туди і поставлять сміттєві баки

– каже одна з жінок

Багатьох обурює те, що сміттєві баки від РЖКП №1 хочуть поставити саме біля водонапірної колонки. Люди, які проживають в даному мікрорайоні, надіслали лист до «Ковель media».

В районі вулиці Володимира Кияна біля «110-х будинків» мешканці за свої кошти встановили водонапірну колонку. У зв’язку з тяжкою ситуацією в нашій країні, така колонка є стратегічно важливим об’єктом, бо вода в ній – питна.

РЖКП №1 вирішив поставити біля колонки 6 сміттєвих баків! Якщо баки будуть стояти біля колонки, вода буде непридатною для пиття!!!

Ми власними силами, без залучення бюджетних коштів, встановили колонку, і замість того, щоб допомогти, нам роблять диверсію! Дуже просимо висвітлити нашу проблему. Впевнені, якщо підняти цю тему, РЖКП №1 зможе знайти інше місце для сміттєвих баків, а не травити людей!

– йдеться у листі до редакції
Поділитися:

Коментарі

 1. Ви самі собі влаштовуєте проблеми, ще б оштрафували за самовільне пересування баків. Навіть жителі вашого будинку, а їх більшість не задоволенні вашими діями

 2. Ви самі собі влаштовуєте проблеми, ще б оштрафували за самовільне пересування баків. Навіть жителі вашого будинку, а їх більшість не задоволенні вашими діями

 3. Доброго вечора ми з УКРАЇНИ…..
  Ми довго робили, облаштований дитячий майданчик з новою гіркою,качелею квітами біля дитячого майданчика і озеленення його.
  В планах ще є також подальше його розширення .
  Повірте я просто не хотів фотографувати як виглядає місце де стоять мусурні баки і сміття кругом його .
  А дітей в гарну погоду можна нарахував з всіх прилеглих будинків на цьому майданчику дуже багато і місце розташування мусорних баків в декількох метрів від майданчика.
  Фото буде…….
  І ми так ще довго будемо боротися за озеленення наших прибудинкових територій.
  Хай буде мусорка…..
  А дитячий майданчик перенесено до комо….

 4. Доброго вечора ми з УКРАЇНИ…..

  І ми так ще довго будемо боротися за озеленення наших прибудинкових територій.
  Хай буде мусорка…..
  А дитячий майданчик перенесено до комо….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *