Ковель планує отримати кредит у сумі 500 тисяч євро

05.08.2021 15:25

Ковельський міський голова Ігор Чайка, його перший заступник лучанин Тарас Яковлев, фахівці структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради зустрілись з командою консультантів Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО на чолі з Володимиром Дебоєм.

Йшлося про реалізацію проєкту «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення Ковельської територіальної громади Волинської області шляхом технічного переоснащення світильниками LED технологій». На що Ковель планує отримати кредит у сумі 500 тисяч євро від цієї міжнародної фінансової інституції, – повідомляє Ковельська міська рада.

Ігор Чайка наголосив, що міська влада зацікавлена у співпраці з НЕФКО.

Цей перший проєкт дозволить оновити систему зовнішнього освітлення міста та навколишніх сіл. Що у подальшому зменшить бюджетні витрати. Разом з тим, додасть привабливості нашим вулицям, зручності мешканцям. Думаю, це лише старт, адже плануємо й надалі впроваджувати у громаді енергоефективні заходи спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією

– сказав він

Володимир Дебой повідомив, що заявку Ковеля інвестиційний комітет в Гельсінкі взяв до роботи. Тож місто уже є учасником програми НЕФКО. До кінця року фахівці структурних підрозділів виконавчого комітету мають підготувати усю необхідну документацію, аби у 2022 році розпочати впровадження проєкту. Координуватиме цю роботу Тарас Яковлев.

НЕФКО — це міжнародна фінансова організація, яку створили п’ять країн Північної Європи. В Україні вони працюють з 2004 року. Інвестиції спрямовуються на проєкти енергозберігаючого, екологічного характерів.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.