Ковель, вул. Незалежності сотню років тому

05.11.2020 15:36

Цікаво спостерігати за тим, яку неймовірну деталізацію мали старі фотографії, яким більше сотні років!

Саме ця фотографія була зроблена у 1915-1918-му роках.

Можемо спостерігати, як виглядала сучасна вулиця Незалежності, яка носила ім‘я російського імператора Олександра ІІ, а після взяття міста Австро-Німецькими військами та під час Першої світової війни була перейменована на Луцьку.

Якщо розглядати фотографію зліва направо, ми можемо побачити напис німецькою мовою «Krambude», що означає «лавочка», такий собі магазинчик. Далі – «Гостиница Бельвю». Відразу за нею ми можемо побачити будівлі, які вціліли і до сьогодні: готелі «Софія» та «Брістоль» (сучасна поліклініка). Відразу за ними готель «Вікторія», який був зруйнований під час боїв за Ковель в 1944-му році. Праворуч видніється аптека Фрідріксона.

Судячи з такої великої концентрації готелів, цей бізнес був дуже актуальним у Ковелі: місто було зручною точкою для перепочинку.

Посередині дороги можна побачити машину з військовим. Машина, скоріш за все – Mercedes 28/95 PS.

А враховуючи те, що військовий – в австро-угорській уніформі, можна зробити висновок, що фото зроблено за часів, коли Ковель утримували Австро-Німецькі війська, 1915-1918-ті роки.

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.