Ковель передав кошти на дороговартісне обладнання для обласної поліклініки

19.08.2021 10:01

Ковельська міська громада передала 150 тисяч гривень на співфінансування придбання цифрового рентгенапарату для комунального підприємства «Ковельська поліклініка», яке належить Волинській обласній раді.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Волиньради з питань бюджету, фінансів та цінової політики, – повідомляє пресслужба облради.

Як зазначили в департаменті фінансів Волинської обласної державної адміністрації, Ковельська міська територіальна громада передала до обласного бюджету кошти у сумі 150 тис. гривень на співфінансування централізованої закупівлі сучасного рентгенобладнання для КП «Ковельська поліклініка» (колишня поліклініка ліквідованої вузлової лікарні станції Ковель є обласною комунальною власністю – ред.).

Голова комісії Орест Маховський наголосив, що на придбання цього медичного устаткування в обласному бюджеті було передбачено 300 тис. грн.

Таке устаткування дасть можливість більш якісно надавати послуги пацієнтам та допоможе підвищити рівень спроможності закладу, а, отже, поліклініка зможе додатково заробити кошти

– зауважив голова комісії

Депутати проєкт рішення підтримали.

Фото Волинської обласної ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.