Ковельчани організували акцію на підтримку жителів деокупованої Херсонщини

29.11.2022 11:33

Через ракетний обстріл Ковеля, енергосистеми України ми знаємо, як це жити без світла, тепла, води кілька днів. Більше починаємо розуміти українців на деокупованих територіях Херсонщини, які мешкають в зруйнованих містах та селах без тепла, води та світла вже декілька місяців. Вони змушені готувати їжу на вогнищах та буржуйках біля під’їзду, а набрану воду з калюж кип’ятити декілька разів, аби випити теплого чаю.

Щоб хоча б трішки допомогти нашим співвітчизникам, місцеві активісти ініціювали і організували акцію на підтримку жителів Херсонщини, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Протягом кількох днів волонтери ГО «Велика ідея» та команда Міжнародного волонтерського логістичного центру «МАРЛОГ» збирали допомогу. Доєднались до акції навіть школярі-волонтери. У нас сильна нація, і кожен наближає перемогу на своєму фронті!

За цей період було зібрано 1416,5 кг продуктів, 83,5 кг засобів гігієни, 41 кг одягу та 20629 гривень благодійних пожертвувань. Крім того, 180 кг харчів було надано фірмою «Юкон».

Днями все це поїде до людей на багатостраждальну, але таку сонячну українську Херсонщину!

Величезна подяка кожному, хто приєднався до збору. Разом ми сильні!

Кожен з нас – «воїн в тилу», який своєю працею та взаємодопомогою ближньому пришвидшує нашу головну Перемогу.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Чому висвітлюєте тільки те і тих, кого хочете похвалити? Наша церква УПЦ постійно допомагає ЗСУ та недавно теж відправили допомогу на Херсонщину (продукти, консервація… тощо). Тільки за одну службу прихожани зібрали 20000 грн. допомоги.

  2. В церкві вчать бути скромними,а Ви хочете піару?Боженько бачить хто,що робить.А потякати на такі речі ой як не побожому.Гріх Вам за це

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *