Ковельчани скаржаться, що біля ліцею та універмагу порізали дерева

20.09.2021 13:53

У Ковелі на вулиці Незалежності, біля ліцею №3 імені Лесі Українки та універмагу, на узбіччі дороги комунальники зрізали дерева.

Відомо, рішення про видалення тут зелених насаджень (восьми дерев) виконавчий комітет Ковельської міської ради прийняв 12 березня 2020 року під головуванням мера Олега Кіндера. Дерева мали зрізати на підставі акту обстеження зелених насаджень.

Згідно рішення виконкому, тодішній начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук мав видати ордер на видалення зелених насаджень, а контроль за виконанням рішення було покладено на заступника міського голови Андрія Товстигу.

13 вересня 2021 року вищевказане управління оголосило тендер на проведення капітального ремонту тротуару на вулиці Незалежності (в районі універмагу) з очікуваною вартістю 1 млн 295 тисяч гривень з ПДВ.

Проєкт капремонту тротуару розроблено ТОВ «Західкомунпроєкт» (м. Луцьк).

Аукціон має відбутися у середу, 22 вересня, о 14:17. Строк виконання робіт – до 31 грудня 2021 року.

У той же час Сім’я ресторанів Classic повідомила сьогодні, що виступає за покращення нашого міста, і представила проєкт біля ліцею №3 імені Лесі Українки, який включає в себе нову огорожу, нову зупинку, бруківку, зручні лавочки та молоді дерева.

Поділитися:

Коментарі

  1. це алкаші з Добробуту з похмілля переплутали адреси і зрізали не ті дерева

  2. а навіщо то смрад старий. правильно зробили, природа сама прибирає все старе, а ми-проти.

  3. Добробут любе дерево перетворить в смрад. Подивіться в що перетворились дерева, яких торкнулась пилка добробуту. Всі дерева стили каліками. Хіба можна їм довірити таку роботу? так скоро місто взагалі без дерев залишиться, після такого хазяювання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *