Ковельчанина без захисної маски хотіли оштрафувати на 17 тисяч

19.06.2020 14:29

У Ковелі патрульні поліцейські оформили протокол на 36-річного мешканця міста, який о 6-й годині ранку йшов вулицею Варшавською напідпитку та без захисної маски.

Поліція направила до суду матеріали про адміністративне правопорушення за ст. 44-3 КУпАП, де передбачається штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Під час розгляду справи суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк зауважив, що працівники поліції за таких обставин могли просто роз’яснити чоловікові, як йому належить діяти в умовах карантину і цим роз’ясненням обмежитись, оскільки навіть з відеозапису, котрий правоохоронці представили у суді, видно, що у той момент поряд зовсім не було перехожих.

Суд звільнив ковельчанина від адміністративної відповідальності в зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись щодо нього усним зауваженням, а провадження закрив.

Поділитися:

Коментарі

  1. Бо ДЕбіли хочуть лише нажитися, ПЕРЕвиконати свій план! Герої Ковельщини!!!

    1. Чому не винесли рішення по незаконним діям поліції? Чоловік не винний. Він не перебував у громадському місці.. Поліціянти заслуговують, як мінімум, попередження про неповну посадову відповідність.

  2. Мусора тупістю вражають. Сабуть з злочинністю в Ковелі покінчено раз лягаві на простих людей кидаються, які просто йдуть порожнім містом і нікому не заважають..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *