Ковельчанина без захисної маски хотіли оштрафувати на 17 тисяч

19.06.2020 о 14:29 · 1 хв читання

У Ковелі патрульні поліцейські оформили протокол на 36-річного мешканця міста, який о 6-й годині ранку йшов вулицею Варшавською напідпитку та без захисної маски.

Поліція направила до суду матеріали про адміністративне правопорушення за ст. 44-3 КУпАП, де передбачається штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Під час розгляду справи суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк зауважив, що працівники поліції за таких обставин могли просто роз’яснити чоловікові, як йому належить діяти в умовах карантину і цим роз’ясненням обмежитись, оскільки навіть з відеозапису, котрий правоохоронці представили у суді, видно, що у той момент поряд зовсім не було перехожих.

Суд звільнив ковельчанина від адміністративної відповідальності в зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись щодо нього усним зауваженням, а провадження закрив.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Бо ДЕбіли хочуть лише нажитися, ПЕРЕвиконати свій план! Герої Ковельщини!!!

    1. Чому не винесли рішення по незаконним діям поліції? Чоловік не винний. Він не перебував у громадському місці.. Поліціянти заслуговують, як мінімум, попередження про неповну посадову відповідність.

  2. Мусора тупістю вражають. Сабуть з злочинністю в Ковелі покінчено раз лягаві на простих людей кидаються, які просто йдуть порожнім містом і нікому не заважають..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X