Ковельська компанія кілька років занижувала податки: суд оштрафував директора та бухгалтерку

05.03.2024 о 11:37 · 1 хв читання

Директор та головна бухгалтерка приватного підприємства «Компанія Юкон» занижували податки на сотні тисяч гривень.

Про це йдеться у двох постановах Ковельського міськрайонного суду.

За даними Головного управління Державної податкової служби у Волинській області, директор компанії Володимир Семенюк та головна бухгалтерка Людмила Вегерич протягом 2020-2022 років занизили податок на прибуток – на 267 455 грн, податок на додану вартість – на 437 035 грн.

В судове засідання вони не з’явилися, однак подали письмові заяви, в яких просили справи розглядати у їх відсутності, із правопорушенням повністю погоджуються, провину визнають, хочуть, аби до них застосували мінімальний розмір штрафу.

Суддя Олексій Шишилін постановив притягнути посадовців до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу – по 85 гривень кожному.

До речі, виконавчим директором приватного підприємства «Компанія Юкон» є член виконавчого комітету Ковельської міської ради Юрій Семенюк, обраний за квотою політичної партії «За майбутнє».


Оновлено 01.04.2024 о 12:14 – додано скриншот постанови суду.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (14)
  1. Клоуни у нас в Києві не мають коли за служінням народу замінити комуністичний КУпАП і ЖК урср на українські кодекси

   1. Ну ви що? Як смієте батон кришити на найвеличнішого лідора сучасності)))?
    Головний їх дивіз- хуже в сто раз , але не Порошенко.
    Мені здається, це кінь вам пише, бачите він у підковах.

 1. За несплату податків на сотні тисяч штраф 85грн? Горіть в аду тварі!!! Що суддя що семенюк

  1. Половина писак, цифри не виведе правильної, зате висруться в коментах знатно. Перепрошую, а Сименюку за , що горіти там в аду? Це такі профі в податковій працюють виходить. Це так , як половина дегенератів тут, минулого року верещала, що тов верба світло краде, зате ні одна тупа худоба не поцікавилась чи так воно на справді. А навіщо? Обісрати когось завжди простіше, бо щоб розібратися, треба мозок напрягти, проаналізувати дані, вникнути в питання. А так заголовок прочитав, висрався в коментах, і норм .

  2. Не розібравшись у ситуації не судіть і не будете судимі! Ще не відомо, хто буде горіти…Не розкидайтеся такими словами. Кожному воздасться по заслузі.

  3. Суддя якраз судив по закону. А закони в нас залишились совіцькі…

   1. Кому ви це поясните? Це ж бидло тупе. Хто там винен , і за яких умов їх не цікавить. Головне обісрати, а решта то таке.

    1. Бидло тупе?! Це ти про себе?!
     Справедливо треба всіх судити!!! І насрати ху із ху! По закону все? Щось я не бачила щоб простому смертному виписували штрафи по 85 грн, це нонсенс

     1. Ні як раз про таких як ти. Є у нас в країні такі речі , як правки лозового , під які виходять головні корупціонери в країні. Задам тобі розумасі питання, так хто буде винен, судді, прокурори чи наше законодавство?

 2. Стільки як Юра допомагає усім, то писаки ви йому в підмітки не годитесь.

  1. Та яка їм там різниця, що людина робить? Вони 50 грн скинули під пивко на зсу і розкажуть тут зараз усім, хто тут армії допомогає, і хто створює робочі місця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X