Ковельська мерія за бюджетні гроші закупила гру «Монополія»

Володимир Косцьов’ят
13.06.2020 о 15:00 · 2 хв читання

Давно грали в «Монополію»? Гайда до мера Ковеля, освіжити класику бізнесу в ігровій формі!

Кіндер Олег і його команда замовили собі в мерію 09 червня 2020 року настільну гру (8 штук) і картини в додачу (8 штук). А що? «Гуляти, так гуляти».

Бачиш-но, в наших ковельських чиновників вільний час на роботі «погратися» у бізнес, теоретично «перерозподілити» сфери впливу, «започаткувати» бізнес, «купити» чи продати акції.

І що цікаво. Це ж просто гра, задоволення отримали, але нікого не образили, у всіх все залишилося при собі. Мер залишився мером, а реальний бізнес з грошима.

Та від самого «тренування» «перерозподілу» благ, граючи в «Монополію», видно, велике задоволення отримують. Все колись матеріалізується.

І більшість, напевне, в «Білому» домі в це вірить, бо замовили «Монополій», аж 8 штук – у кожний кабінет значить!

Я, Косцьов’ят Володимир, хочу записатися перший в чергу на «гру» в «Монополію» з мером Кіндером.

Може вдасться «виграти» пару підприємств на благо громади Ковеля.

Тільки не зрозумів, яка необхідність мерії у додаткових картинах (8 штук). Чи то приз за виграш в «Монополію»?

Хто ще хоче зіграти в «Монополію» з мером Ковеля, ставте лайки, або записуйтеся! Отримаєте досвід і задоволення! 8 настільних Ігор для всіх вистачить і призів у вигляді картин – також!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Придурки, там вже геть обезбашені ля чи шо??? Давайте хай ше Верховна піздрада грає у шахмати замість того, шоб працювати!! А на чиї гроші закуплять? Хай ше один податок введуть – 2% від з/п – податок на покращення ігрової майстерності чиновників!

  2. Можливо це не для працівників МР??? Можливо це буде подаровано дітям/підліткам…. може в місті будуть проходити якісь конкурси…. треба розібратись для чого…. Володимир Кирилович, не поспішайте з висновками, час покаже для чого/кого це… але однозначно не для працівників ради.

  3. Можливо це не для працівників МР??? Можливо це буде подаровано дітям/підліткам…. може в місті будуть проходити якісь конкурси…. треба розібратись для чого…. Володимир Кирилович, не поспішайте з висновками, час покаже для чого/кого це… але однозначно не для працівників ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X