Мерія зорієнтована на зменшення багатоповерхівок, що обслуговують РЖКП

23.04.2021 12:00
Тарас Яковлев

Учора, 22 квітня, на сесії Ковельської міської ради депутати підтримали рішення щодо реорганізації комунальних підприємств шляхом приєднання РЖКП №2 до РЖКП №1.

Перший заступник мера Ковеля, мешканець Луцька Тарас Яковлев наголосив, що робота міської влади зорієнтована на зменшення багатоповерхівок, що обслуговують РЖКП та збільшення кількості ОСББ. Це, на його думку, найдієвіший спосіб, відновити житловий фонд, – повідомляє Ковельська міська рада.

У подальшому у Ковелі хочуть відмовитись і від ряду послуг, які надають комунальники з санітарної очистки міста. При тому, запровадити мехзанізоване прибирання, до якого залучити бізнес зі своєю технікою. Це зменшить навантаження на підприємства, а разом з тим і їхні доходи.

Серед вагомих аргументів і той факт, що 65 відсотків, які сплачують мешканці на утримання житла – адміністративні витрати. Об’єднання РЖКП дасть можливість перенаправити більшу частку цих грошей на обслуговування будинків.

Публікація за темою: Сергій Товкач / Об’єднати «горбатого» з «кульгавим» – це реформа?!

Тарас Яковлев зазначив, що більшість працівників залишаться на своїх робочих місцях, але буде зменшено кількість адмінперсоналу.

РЖКП №1 буде правонаступником майнових прав та обов’язків реорганізованого РЖКП №2, а також усіх соціально-економічних зобов’язань перед найманими працівниками вказаних юридичних осіб.

Міська рада має утворити комісію з припинення юридичної особи шляхом реорганізації (приєднання) ремонтного житлово-комунального підприємства №2.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. а памідориху посадять нарешті и ні? І коли вона поверне вкрадені у громади ковеля гроші?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.