Ковельський гурт «Намисто» став володарем обласного гран-прі

10.02.2021 14:01

Народний аматорський фольклорний гурт «Намисто» здобув гран-прі обласного дистанційного різдвяного конкурсу «Три празники в гості».

Конкуренція була дуже серйозною: понад 60 волинських колективів взяли участь у пісенних змаганнях, повідомляє Ковельська міська рада.

Керівниця «Намиста» Наталія Гончар розповідає, коли зайшла на сайт науково-методичного центру і стала знайомитись зі списками переможців, то дещо була розчарована. У переліку тих, хто здобув перше, друге чи навіть третє місце, не знайшла свій гурт.

Не повіривши власним очам, ще раз почала переглядати результати. І як радісно було побачити рідну назву на чолі усього списку. Ми – володарі гран-прі! І це уже друге визнання у нинішньому році. Наш виступ відзначили і в творчому звіті, який ковельські аматори підготували до ювілею Лесі Українки, та запросили на обласний захід

– ділиться керівниця

«Намисто» нещодавно відзначило день народження. 12 років тому Наталія Гончар здійснила свою давню мрію. Як вона любить повторювати, зібрала навколо себе найпривабливіших, найталановитіших, закоханих в творчість ковельчанок, своїх «намистинок»…

Уже через чотири роки колективу було присвоєно звання «народний аматорський». Без «Намиста» тепер важко уявити мистецьку палітру Ковеля. Його виступи завжди вражають, вони – емоційні, щирі, позитивні, справжні.

Це теж помітило журі конкурсу «Три празники в гості». Вітаємо «намистинок» і зичимо їм нових зустрічей з глядачами, визнання і перемог.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.