«Ковельтепло» просить кредит на 1,1 млн грн

08.03.2021 17:20
Володимир Бойко

Підприємство теплових мереж «Ковельтепло» просить дозволу в Ковельської міської ради на отримання беззаставного кредиту-овердрафту на суму, яка не перевищує 1 мільйон 100 тисяч гривень, зі строком користування ним не більше одного року.

Відповідний проєкт рішення зареєстровано у міськраді 5 березня. Автором документу є начальниця відділу по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Вікторія Васінович.

Нагадаємо, на пленарному засіданні п’ятої сесії ради, яке відбулося 25 лютого цього року, депутати прийняли рішення надати дозвіл ПТМ «Ковельтепло» на одержання фінансового лізингу. Причому цьому передувала «гаряча» дискусія між ними та виступ директора підприємства теплових мереж Володимира Бойка.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. а якою х….нею ковельтепло топить свої кочегарки, що всі вулиці вкриті чорною сажею? Куди дивляться екологи і чому за таке опалення з нас беруть за тарифами газових котелень? мені здається, правоохоронним органам є над чим попрацювати.

  2. ПІдніміть ще вище тарифи!! І все буде добре!! Місто димить від брикетів, що палять в котельнях, а рахують газ. Чи то газ такої якості, де екологи?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.