«Ковельтепло» запевнило, що масштабного зростання тарифів не буде

30.07.2021 о 11:54 · 1 хв читання
ПТМ Ковельтепло

На сесії Ковельської міської ради, яка відбулася 29 липня, депутат від «Свободи» Валерій Черняков у контексті майбутнього підняття тарифів для населення поцікавився заробітною платою багаторічного директора підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Володимира Бойка, якому перед цим присвоїли звання Почесного громадянина міста Ковеля.

Депутат у мікрофон назвав суму бойкової платні – під 70 тисяч гривень в місяць. За його словами, зарплата комунальних керівників має бути відкритою, чесною і справедливою.

Присутній на сесії головний інженер «Ковельтепло» Василь Заікін відповів, що Володимир Бойко – не його підлеглий, щоби він коментував його зарплату.

Депутати знову почали казати про майбутнє зростання тарифів на тепло, яке може вдарити по кишенях виборців під осінь. І чи не буде так, що громада висловить з цього приводу свої претензії до Почесного громадянина міста, керівника «Ковельтепло».

Ніяких 70-ти відсотків зростання ціни у «Ковельтепло» не буде

– категорично запевнив Василь Заікін

Депутатка від партії «Сила і честь» Галина Стасюк спиталася: а на скільки ж тоді відсотків буде підняття тарифів на тепло?

На це «права рука» директора Василь Заікін відповів, що зараз не може сказати.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X