Куплену за майже 100 тис. грн каву передали у МТМО для поранених військових та хворих

13.06.2024 о 14:43 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка сьогодні повідомив про «долю» 1100 упаковок кави, яку ще півтора року тому закупив виконавчий комітет міської ради на суму майже 100 тисяч гривень.

За словами мера, наразі, коли вся ця історія завершилась, він хоче «проговорити її від самого початку та зняти усі маніпуляції на згадану тему».

Як каже Ігор Чайка, взимку 2022 року ворог системно руйнував енергетичну інфраструктуру нашої країни. Згадайте, як ми з вами жили без світла після перших прильотів російських ракет. Саме тоді у Ковелі розпочали організовувати роботу пунктів незламності, яких у нашому місті загалом було визначено 14. Відповідно до вимог урядових документів, зокрема, пункту третього Постанови Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2022 р. №1401, органи місцевого самоврядування та керівники суб’єктів господарювання зобовʼязані були забезпечити функціонування пунктів незламності. У встановленому Кабміном порядку їх роботи окремо зазначалося і про потребу забезпечити ці пункти гарячими напоями (кавою, чаєм).

Тому 26 грудня 2022 року через електронну систему публічних закупівель Prozorro виконком міської ради закупив 1100 упаковок кавового напою. Там же чітко було вказано, що товар призначений «для пунктів незламності та обігріву».

Публікація за темою: Виконком міської ради закупив каву на суму майже 100 тисяч гривень

За час роботи пунктів незламності в Ковелі працівниками Ковельського райуправління ДСНС було використано 36 упаковок. Питання: куди ж поділась решта? Може справді каву «вкрали» чи «випили» чиновники? – як про це писали тоді найбільш «поінформовані» коментатори соцмереж. Та ні! Кава й досі зберігається на складі: всі 1100-36=1064 упаковки. Ніхто її не випив, не привласнив і не вкрав. Ми намагалися передати цю каву військовим, але жоден підрозділ не захотів брати таку кількість товару на свій баланс (особливості вітчизняної бюрократії навіть в часи війни). Час спливав, а продукт харчування залишався на складі. Тому сьогодні, 13 червня, на засіданні виконкому кавовий напій в кількості 1064 упаковки було передано Ковельському МТМО – для поранених військовослужбовців, які там лікуються та проходять реабілітацію, а також і для пацієнтів лікарні. Хай смакує! Питання закрите. «Зрада» відміняється…

– зазначає Ігор Чайка

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Чайка от цікаво й хто тобі повірить? Ти ж вже с”Ка інспектував сховища в школах розповідав про жорстокий контроль, а на повірку слямзив гроші у дітей невже не вдавило? А тепер на ранених військових ще вкрадеш. Одне слово гроші не смердять

  2. Дуже довгий час десь зберегалось, неаже вся кава дійде по пиизначенню? Військові з ралістю випили б каву, а хворим, яким чином будуть давати? Розприділчти? Цікаво. Слідкуймо. Контролюймо, бо ппхне смаленим.

  3. Військовим треба спокій і аж ніяк не кава, що збуджує нервову систему. Вона в них і так неспокійнп. Щоб ви, сволочі, Господи прости, подавилися, не нажеретесь ніяк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X