Майже 70 представників малого бізнесу отримають компенсацію

16.07.2020 о 14:47 · 2 хв читання

Майже 70 представників малого бізнесу скористалися можливістю отримати від міста компенсацію для покриття втрат за період карантину.

Учора їх заяви розглянула спеціально створена комісія під керівництвом заступника міського голови Ігоря Прокопіва, повідомляє Ковельська міська рада.

В основному всі звернення були задоволені, за виключенням тих, до яких не були додані необхідні матеріали.

Нагадаємо, на травневій сесії депутати прийняли рішення про надання компенсації з міського бюджету підприємцям для покриття втрат, які вони понесли по сплаті єдиного податку за час вимушеної зупинки діяльності під час карантину. Документ передбачає не пільги чи звільнення від оподаткування, а одноразову матеріальну допомогу ФОПам спрощеної системи оподаткування І та ІІ групи платників єдиного податку, які мають найману силу до 10 працівників та зареєстровані в м. Ковелі.

Для її отримання необхідно було подати певний пакет документів до 30 червня у Ковельський міськрайонний центр зайнятості.

У міському бюджеті для реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Ковелі додатково передбачено 300 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків на програму розвитку культури та мистецтва.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X