Мерія обіцяє оновити трафарети з розкладом руху автобусів наступного року

07.12.2021 16:32

На черговому прийомі громадян у Ковелі в приміщенні ЦНАПу на вулиці Драгоманова міський голова Ігор Чайка вкотре вислухав звернення мешканців – індивідуальні та колективні, проблеми та пропозиції.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

До прикладу, пропозиція розмістити розклади руху міського транспорту на зупинках Ковеля, особливо там, де їх взагалі немає, аби людям було зручніше орієнтуватися, в яку пору їздить потрібна маршрутка. Електронна версія розкладу є на сайті міської ради, але не всі можуть нею користуватися. У нас є Програма розвитку пасажирських перевезень міста, один із пунктів якої – оновлення трафаретів з розкладом руху автобусів на зупинках Ковеля. Аби заплановане завдання виконати, спочатку передбачимо на це кошти на наступний рік в бюджеті громади

– зазначає Ігор Чайка

А от мешканці будинку, що на вулиці Сагайдачного, 6 звернулися до міського голови одразу з кількома проблемними питаннями: страждають від постійних підтоплень будинку: вода ллється у підвал. А все через те, що на вулиці немає водовідведення.

Ігор Чайка дав розпорядження своєму заступнику Віктору Жигаревичу виїхати до будинку і обстежити його стан. А ще цей двір потребує капітального ремонту і встановлення знаку заборони в’їзду для тих, хто не мешкає на Сагайдачного, 6.

Ковельчани підняли тему сприяння фінансової підтримки та стипендіювання спортсменів-мотокросерів міста.

За словами Ігоря Чайки, кошти на це закладуть у Програму підтримки розвитку пріоритетних видів спорту в місті на наступний рік. А створення місцевої громадської організації мотокросу спростить процес виділення коштів.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.