Мерія запросила ковельчан голосувати за реєстрацію рекорду

12.08.2020 11:30

Міська влада запрошує ковельчан висловити свою позицію щодо реєстрації рекорду в номінації «Найвищий бронзовий пам’ятник Тарасу Шевченку в Україні».

Як повідомляє Ковельська міська рада, у рамках напрацювання заходів щодо відзначення у Ковелі державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України від ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» надійшла наступна пропозиція. 22 серпня з нагоди 15-річчя встановлення монумента Т. Г. Шевченка у Ковелі провести реєстрацію рекорду «Найвищий пам’ятник Тарасу Шевченку» фахівцями Національного реєстру рекордів України.

Інформація про акцію була розміщена активістами згаданої організації у соціальних мережах. Спеціалісти відділу внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю виконкому Ковельської міської ради отримали повідомлення від представників влади м. Дніпра та м. Харкова, що у їхніх містах вищі монументи Кобзарю. Відповідно їх висота з постаментами – 20 м та 16, 5 м (у Ковелі – 7, 5 м).

У рамках підтримки громадських ініціатив влада міста звернулася до фахівців Національного реєстру щодо можливих варіантів реєстрації цього рекорду. Оскільки інформації з Дніпра та Харкова є достовірними, Ковелю було запропоновано номінацію «Найвищий бронзовий пам’ятник Тарасу Шевченку в Україні».

Беручи до уваги, що реалізація цього проєкту потребує фінансового забезпечення, а найголовніше – його значення для іміджу міста, запрошуємо ковельчан висловити свою позицію щодо рекомендованої номінації шляхом громадського голосування, яке триватиме до 20 серпня

– закликає міська влада

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.