Активісти пропонують, як у Ковелі провести День Незалежності

02.08.2020 15:53

На заклик міської влади, як краще відзначити День Незалежності, прес-секретарка ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ольга Яренчук опублікувала у Фейсбуці пропозиції від своєї організації.

За її словами, 22 серпня 2020 року до 15-річчя встановлення пам’ятника Т. Г. Шевченка під час реєстрації рекорду «Найвищий пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченку в світі» Національним реєстром рекордів України треба надати слово також колишньому міському голові Ярославу Шевчуку, за якого і було встановлено пам’ятник Тарасу Шевченку, ініціатору реконструкції вхідної арки та міської вбиральні Олександру Гечу та підприємцю Роману Дідицькому, який встановив спортивний майданчик на території парку. Слово для виступу просить і вона, як ініціаторка звернення до Національного реєстру рекордів України, щодо встановлення рекорду.

Ольга Яренчук запропонувала відзначити небайдужих ковельчан, які зробили ваговий внесок у реконструкцію парку. Вона також висловила ідею одягнути «Шевченка» у вишиту сорочку, як це роблять щороку у серпні і запросити повітроплаців із повітряною кулею, яких можна розмістити на півострові біля парку.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.