Активістка збирає кошти для реєстрації національного рекорду

03.09.2020 о 13:17 · 3 хв читання

Прес-секретарка ковельської громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ольга Яренчук, яка є ініціаторкою звернення до Національного реєстру рекордів України щодо реєстрації нового національного досягнення – «Найвищий бронзовий пам’ятник Шевченку», просить всіх небайдужих про допомогу.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці, нарікаючи на дії місцевих чиновників.

Нагадаємо, на мітингу біля пам’ятника Кобзарю Анатолій Семенюк, член двох Національних спілок – журналістів та краєзнавців, який двічі обирався міським головою Ковеля (1991-1998 роки), сказав, що не вдалося зафіксувати такий важливий для Ковеля рекорд через фінансову байдужість ковельських чиновників. 

У зв’язку з небажанням Ковельської міської ради виділити кошти на реєстрацію національного рекорду України «Найвищий в Україні бронзовий пам’ятник Тарасу Шевченку», я вирішила назбирати необхідну суму грошей самотужки

– пише ковельчанка

За словами Ольги Яренчук, депутат Ковельської міської ради Юрій Оксенюк уже придбав її власну роботу, ткану бісером, – ікону Пресвятої Богородиці «Страсна» за 1500 гривень. Але цього недостатньо, щоб зареєструвати рекорд. Тому вона організовує акцію-лотерею з розіграшу ще однієї ікони з бісеру – «Господь Вседержитель».

Бажаючі прийняти участь у лотереї можуть перерахувати на картку Приватбанку: 5168 7574 0068 3381 (отримувач: Яренчук Ольга Сергіївна) суму, яку забажають, та написати в коментарях до її допису у Фейсбуці своє прізвище, ім’я та по-батькові, вказавши суму платежу. По завершенні акції-лотереї за допомогою генератора чисел вона визначить переможця.

Повна вартість послуг з реєстрації рекорду України – 19 450 грн. Нам дали 20% знижки, тобто вартість послуг із реєстрації заявленого рекорду (з врахуванням знижки) становить 15 560 грн. Вартість райдеру: транспортні витрати, амортизація та пальне по маршруту (авто) 3 800 грн + добові (одна доба, два експерти) 350 грн х 2 = 700 грн + робота експертів 400 грн + проживання 800 грн. Загальна сума 21 260 гривень (- 1 500 грн = 19 760 грн.) Тобто потрібно зібрати 19 760 гривень

– зазначає Ольга Яренчук

Отож, акція-лотерея «Зробимо Рекорд України РАЗОМ»! У розіграші – ткана бісером ікона «Господь Вседержитель» (Розмір 29 х 35 см. Ручна робота. Техніка ткацтво).

Вартість рекорду 21 260 гривень, але комусь із учасників акції вона дістанеться всього за 100 гривень!

– наголошує організаторка акції-лотереї

З правилами можна ознайомитись на сторінці Ольги Яренчук, яка своєю акцією дуже сподівається зібрати кошти для встановлення та реєстрації для міста Ковеля національного рекорду «Найвищий в Україні бронзовий пам’ятник Тарасу Шевченку».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X