Секретар міськради сказала, що бюджетні кошти – «це не карман»

28.08.2020 17:01
Віра Федосюк

У соціальній мережі секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк прокоментувала, чому місцева влада не заплатила 20 тисяч гривень за реєстрацію у нашому місті Національного рекорду України – «Найвищий бронзовий пам’ятник Шевченку».

Нагадаємо, ініціативу зареєструвати такий рекорд внесла прес-секретарка громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ольга Яренчук.

22 серпня у Ковелі активісти планували встановити рекорд, однак цього, на жаль, не сталося. І все через те, що для реєстрації рекорду банально не вистачило грошей – 20 тисяч гривень.

Публікація за темою: Пам’ятник Шевченку в Ковелі не внесли до Національного реєстру рекордів України

На сесії міської ради, яка відбулася 27 серпня, депутатка Галина Стасюк озвучила свій запит про виділення коштів з резервного фонду в сумі 20 тисяч гривень для реєстрації вищезгаданого Національного рекорду. Обранці громади більшістю голосів запит підтримали.

Ще не знаючи результатів цього голосування, голова ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Володимир Кравчук у Фейсбуці під дописом Віри Федосюк про сесію поцікавився, чи депутати проголосували за виділення грошей на реєстрацію рекорду.

Відписала Віра Федосюк уже наступного дня, близько 10-ої години ранку, так як не надто важка робота секретаря ради дозволяє їй витрачати робочий час на «прогулянки» соціальними мережами. Відповідь другої посадової особи міста Ковеля подаємо дослівно, без будь-яких граматичних чи стилістичних правок.

Бюджетні кошти це не карман з якого можня витягнути і за одним бажанням надати. Є ціла процедура бюджетотворення. Будь які витрати а тим більше заходи плануються на перід під які закладаються бюджетні кошти при затвердженні бюджету. Вашу ідею почули. При бажанні депутатів її можна буде реалізувати у 2021 році.

– написала Віра Федосюк

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Які недолугі Ковельські керівникі,просто сором,якщо їм треба ,,на перід,,то вони двома руками лізуть в бюджетний карман без ПРОЦЕДУР,казнокради і злодії,ФЕЕЕЕЕ!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.