Активістці не вдалося зустрітися з владою щодо рекорду пам’ятника

17.08.2020 о 16:47 · 2 хв читання

Сьогодні, 17 серпня, прес-секретарка ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ольга Яренчук спробувала зустрітися з ковельським міським головою Олегом Кіндером з приводу реєстрації Національним реєстром рекордів України нового національного досягнення «Найвищий бронзовий пам’ятник Шевченку». Саме вона виступила ініціаторкою такої акції та від імені громадської організації офіційно запросила Національний реєстр рекордів до Ковеля.

Відео свого візиту до «Білого» дому Ольга Яренчук розмістила у Фейсбуці.

Охоронник на першому поверсі Ковельської міської ради зустрів активістку біля вхідних дверей і далі не пропустив, мотивуючи карантином. Він пояснив, що Олег Кіндер перебуває у відпустці, прийому немає, все скасовано, а спілкуватися із місцевими чиновниками в онлайні тільки можна.

На прохання покликати тоді секретаря міської ради Віру Федосюк – працівник мерії спочатку здивувався компетентністю цієї посадової особи, а потім заявив, що вона сюди не вийде в будь-якому разі:

А що секретар вам скаже?.. У нас все закрито. Відвідувачів не пускаємо. Прийомів нема. Міськрада на карантині – в закритому режимі. Секретар не вийде поспілкуватися по-любому. Вона не має сюди виходити зовсім

Також охоронець повідомив, що карантин у Ковелі продовжили до 31 вересня.

Хоча на засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулося 7 серпня під керівництвом першого заступника Ковельського міського голови Михайла Гетьманабуло вирішено продовжити у Ковелі карантин до 31 серпня. 

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X