Активістка стверджує, що її підставила міська влада

23.10.2020 16:05
Віра Федосюк

До нашої редакції звернулася прес-секретарка ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ольга Яренчук, яка вже не вперше висловлює своє невдоволення брутальними діями керівництва міста.

Видання «Ковель media» повідомляло раніше про те, що ця громадська організація звернулася до Національного реєстру рекордів України щодо реєстрації нового національного досягнення «Найвищий пам’ятник Шевченку». Тоді Ольга Яренчук надіслала до міської влади звернення з проханням виділити на це гроші. В мерії, у свою чергу, пообіцяли надати необхідну суму коштів для реєстрації рекорду.

Однак, представники Національного реєстру рекордів таки не приїхали до Ковеля у запланований день, оскільки обіцяні гроші міська влада не перерахувала.

Тоді секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк у Фейсбуці пояснила, чому кошти не були виділені, мовляв, бюджетні кошти – «це не карман».

Відтоді Ольга Яренчук вирішила назбирати потрібну суму самотужки.

Ось що вона пише до редакції «Ковель media»:

Я, Яренчук Ольга, ініціаторка звернення до Національного Реєстру Рекордів України щодо реєстрації нового національного досягнення – «Найвищий бронзовий пам’ятник Тарасу Шевченку» звернулася 27 серпня 2020 року на 70-ту сесію міської ради, щоб попросити кошти на реєстрацію рекорду, мене підтримали 20 депутатів, проголосувавши «ЗА», але кошти так ніхто і не виділив. Віра Іванівна Федосюк, перекрутила все, як їй це вигідно.

Мої коментарі видаляє всі, які стосуються даної теми, а в групі «Ковельська міська організація політичної партії ВО «Батьківщина» взагалі мене заблокувала, та стверджує що не блокувала.
Невже сесію, яка мала відбутись 22 жовтня перенесли через те, що я хочу приїхати та особисто запитати в депутатів, за що саме вони голосували? Відразу появились хворі депутати… а 29 вже будуть здорові?

До свого допису Ольга Яренчук додала скріншоти з Фейсбуку.

Голова депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина» у Ковельській міській раді Василь Дудка, який раніше підтримав запит про виділення коштів на реєстрацію рекорду, зараз називає Національний реєстр рекордів «конторою» та «розводняком повним».

Я цій братії навіть гривню не дам, в смислі, реєстраторам. За що?

– зазначає Василь Дудка
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.