Міська влада розмістила 150 мільйонів гривень вільних коштів у «сімейному» банку

31.01.2023 о 12:11 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка видав розпорядження про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках в установах банків.

Згідно документу, начальнику фінансового управління виконавчого комітету Валентині Романчук було дозволено укласти відповідну угоду щодо коштів загального та спеціального фондів міської територіальної громади з АБ «Укргазбанк» з процентною ставкою по вкладу 12,75% річних.

Контроль за виконанням цього розпорядження Ігор Чайка залишив за собою.

20 січня 2023 року Валентина Романчук підписала договір з начальником відділення №120/02 АБ «Укргазбанк» (м. Ковель) Інною Синюк. У предметі договору вказано, що вкладник розміщує по 20 грудня 2023 року тимчасово вільні грошові кошти в сумі 150 мільйонів гривень.

Варто зазначити, що Інна Синюк є донькою Валентини Романчук…

До речі, на сесії Ковельської міської ради 25 лютого 2021 року депутати надали дозвіл ПТМ «Ковельтепло» на одержання фінансового лізингу – 22 мільйонів гривень для закупівлі обладнання газової котельні. Цьому рішенню передувала «гаряча» дискусія у сесійній залі. Багаторічний директор підприємства теплових мереж Володимир Бойко ніяк не хотів називати банк, в якому «Ковельтепло» отримає 22 млн грн. Мовляв, не хоче робити рекламу банку. Однак деякі депутати проявили настирливість і по суті примусили його назвати фінансового щасливчика. Так усі дізналися, що багатомільйонний лізинг надає «Укргазбанк».

Як відомо, у деклараціях про доходи Володимир Бойко вказує, що має в «Укргазбанку» на своє ім’я три рахунки, а Валентина Романчук – два. Так виглядає, що для високопосадовиці міськвиконкому цей банк є «сімейним».

Володимир Бойко та Валентина Романчук / Фото Ковельської міської ради
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (21)
 1. Укргазбанк,державний банк,не смокчіть проблему і сенсацій з пальця.Процентна ставка розміщення коштів,також більш ніж конкурентна.

   1. Укргазбанк на половину державний , знаток Віктор, випадково ви не з міської ради?

     1. 23697280 ось вам код ЄДРПОУ
      Зайдіть і почитайте , недержавна власність 94.94% це проценти вологості повітря ?) з мухи слона роздули ? Ви хто ? Син тієї з мерії чи чоловік тієї з банку ? Аааа ви напевне син чи дочка Чайки якому гроші муляють

 2. Чувак розкажу тобі схему. В забезпечення кредиту заставлено майно ПТМ “Ковельтепло”, тобто міської громади. Бойко відмиє бабло і повісить борг, банк виставить майно на продаж і Бойко за видмиті кошти викупить майно у свою власність. Потім здасть це майно в оренду місту. Отака от схемка

  1. Ну ти і “АУДИТОР”? Хіба не знаєш, що “Фіна́нсовий лі́зинг — договір лізингу, внаслідок укладення якого лізингоодержувач на своє замовлення отримує в платне користування від лізингодавця об’єкт лізингу …” , а не “бабло”. І чому такий срач на Бойка? Може він і не ідеальний, але які є конкретні дані щодо його непорядності? Які є приклади?

   1. Які приклади? Дрова, обрізки, скалічені всі дерева в місті, тарифи на газове опалення дровами. І т.д.

   2. Умняк не отримує в платне користування а закуповує майно. яке є заставним й має бути викуплене в певний період на певних умовах. В разі неспроможності виплатити це майно виставляється на продаж а сплачені гроші не повертаються вчи матеріальну частину. Чи ти з тих міськрадовців що не спроможні навіть тендер норм провести

   1. та не фантазія а реалії життя. а тобі чувак порада краще вивчи мат часть а потім пиши з гуглу отрмати інформацію й не розуміти про що вона, приводить до таких висерів як ти видав

 3. Скільки можна відмивати, зароблять і красти ?
  Кошти вільні у вас є? Краще розкажіть як крадете все на світі що можна лише запхати в багажник авто чи винести в руках !!!

  1. не 16 млн гривень міська рада провела тендер на ремонт власних кабінетів, який прокуратура через сул визнала протизаконним. Слямзити не вдалося от Птиця й бригада скинули їх поки у банк. Не переживайте цього рокук слямзять

 4. Все чиста правда , мамаша і доця , корупційна схема ! Сину хату побудували , а дочці квартиру купила під кредит з яких 50 відсотків платить держава
  Люди схаменіться , хлопці воюють відбивають ворога а в середині країни , в кожному місті , ці ворогі серед нас які крадуть гроші , всі хто сидить в міській раді всі мають схеми , крутять і дурять ! Давайте вже щось вирішувати , створювати рух людей які відстоюють свої інтереси і виганяють це все кодло ! Сволочі стид вам за кожну копійку яку вкрали!

  1. Хто вам заважає взяти кредит на квартиру?я звичайний громадянин з середнім достатком теж взяв кредит на квартиру,умов зараз повно для кредиту.Чи хто вам заважає побудувати хату?Ви перед тим чи таке писати почитайте приблизно скільки коштує побудувати хату.Чи думаєте що держпрацівник який підписує деклараціі побудує хату на свою заробітню платню?
   Не гнівайте бога не знаючи достовірноі інформаціі.

   1. Мені ніхто нічого не зважає , ви перед тим як писати поцікавтесь скільки коштує купити, взяти в кредит, побудувати , дізнайтеся історію сім’ї , мати яка працює в міській раді взяла дочці квартиру під 50 державних відсотків і 50 власних , от ви звичайний громадян чому вам держава не дала під 50 відсотків ? Чому ви платите всю суму 100% , а дочка даної пані платить лише 50 % бо за неї впряглась мамаша , як мінімум це має бути таке лише для людей які зараз захищають нашу державу а не якась директорка банку і не якась мамка яка думає що все в житті просто так минає !
    Сьогодні вона затвра її !
    А що до Бога , я чиста і точно на крові людей гроші не заробляю і не забираю останню аптечку чи бронік !
    Тому можу зробити висновок що ви не компетентні в своїх словах ,раз тут «впряглись» за держслужбовця , Да всі такі , Да корупція , але це вже немає меж !

    1. Панночка так обізнана під який % давався кредит?Ви маєте якісь докази?
     Може ви якась знайома цієі жінки-держслужбовця чи іі дочки або просто «ображена» життям?

 5. Гоша ковельський , якщо вони потрібно докази то шукайте їх , мені докази не потрібні і так знаю , життя в мене прекрасне , а от викоренення нечисті яка на крові людей гроші стружить і своє життя будує , схема така собі !
  Тому нехай бояться Бога , і ви побійтеся бо стаття про аферу а ви впрагаєтесь !

  1. Ну так як ви можете звинувачувати жінок не маючи докази?Чому ви маєте право іх ображати?
   Я не впрягаюсь я цікавлюсь.Щоб таке писати,то як мінімум ви повинні знати як вони живуть і чим дихають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X