На 77-му році життя помер колишній заступник Ковельського міського голови Сергій Шульган

19.06.2024 в 15:08 · 1 хв читання

Сьогодні, 19 червня, на 77-му році життя зупинилося серце Шульгана Сергія Петровича, ветерана педагогічної праці та органів місцевого самоврядування.

Про це повідомила Ковельська міська рада.

Ковельчани знали його як ділового й виваженого керівника, вимогливого до себе та підлеглих, інтелігентну та мудру людину.

У 1990 – 2000 роках Сергій Шульган був заступником міського голови, наступні 7 років очолював управління соціального захисту населення. Він зробив вагомий особистий внесок у вирішення соціальних питань, дбав про розвиток освіти, культури, спорту, займався організацією з налагодження співпраці з німецькими містами Вальсроде та Барзінгхаузен, зокрема щодо оздоровлення дітей пільгових категорій за кордоном.

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, вів громадську роботу: очолював Ковельське міське відділення Волинського обласного ветеранського громадсько-культурного товариства «Холмщина».

Він вирізнявся принциповістю, відповідальністю, здатністю приймати правильні рішення.

Пам’ятатимуть Сергія Петровича як чуйну, добру, уважну, порядну людину, вмілого організатора, хорошого керівника.

Міська рада та її виконавчий комітет розділяють біль з приводу тяжкої і непоправної втрати та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Сергія Петровича Шульгана

– йдеться у повідомленні

Фото Ковельської міської ради

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (6)
    1. Ось такими людьми збiднюеться земля..свiт..Люди втрачають поряднicть..людянicть..тому що героями стали настоящi вбивцi..

      1. Кого ви маєте на увазі, коли кажете “героями стали настоящi вбивцi..”?

  1. Придурок,почитай біографію Сергія Петровича.Йди зруйнуй будинок міської ради,де гріють сраки таки,як ти дибіли,який побудований теж комуністи…
    Царство Небесне достойній Людині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X