На Ковельщині у два рази збільшилася кількість хворих на COVID-19

20.11.2020 13:37

Про це під час брифінгу повідомила заступниця головного санітарного лікаря Волинської області Надія Костирка.

Другу добу поспіль на Волині фіксують понад 500 нових випадків інфікування COVID-19. За словами Надії Костирки у два рази від початку листопада збільшилася кількість хворих у місті Луцьку, Луцькому, Ковельському та Камінь-Каширському районах, повідомляє Суспільне.

Новий спалах хвороби зафіксували у Луцькому геріатричному пансіонаті Надія Костирка каже, що нині у закладі 50 хворих. 39 інфікованих серед підопічних закладу та 11 випадків серед працівників. Усі працівники та постояльці пансіонату протестовані. Для недужих тут виділили окремий поверх, де їх лікують. Лише двоє людей потребували госпіталізації.

На жаль, 4 підопічних луцького геріатричного пансіонату – померли

– розповіла заступниця головного обласного санітарного лікаря

Щодня з підозрами на COVID- 19 до лікарів звертаються понад 500 волинян. Обласним лабораторним центром здійснюється 1200-1400 ПЛР-тестувань щодоби.

Зараз Волинь перебуває на 9 місці за кількістю хворих на коронавірус в Україні серед інших областей. Зростає кількість пневмоній, які потребують стаціонарного лікування у медичних закладах за останній тиждень – 800 випадків.

Виконувачка обов’язків начальника обласного управління охорони здоров’я Людмила Тимощук розповіла, що поки в області вистачає ліжкомісць.

Заповненість становить 48%. Зокрема, в області розгорнули 1420 ліжкомісць, 687 з них мають доступ до кисню. За останній тиждень вдалось облаштувати 184 додаткових точок з киснем

– каже чиновниця

Зараз у лікарнях Волині перебуває 266 пацієнтів на кисневій терапії та 10 хворих в реанімації, підключені до апаратів ШВЛ.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.