На Ковельщині вшанували пам’ять жертв Голокосту

27.01.2023 15:15

Сьогодні, 27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня 1945 року бійці 1-го українського фронту визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцимі. Cтрахіття Голокосту не оминуло і Ковельщину: масові розстріли євреїв гітлерівцями почалися майже відразу після окупації краю.

Вшанувати пам’ять євреїв на місці їх масового розстрілу та віддати данину пам’яті, згадати про трагічні події історії Голокосту Ковельщини, у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, на Меморіальний комплекс, що поблизу села Бахів Ковельського району, прибули представники влади району – перший заступник начальника районної військової адміністрації Галина Коляда, заступник голови районної ради Андрій Броїло, а також представники релігійних громад, – повідомляє Ковельська РВА.

До пам’ятного знаку посадовці принесли запалені лампадки, як символ незгасаючої пам’яті про розстріляних у цій місцевості євреїв, а у скорботній хвилині мовчання згадали страшні сторінки історії та вшанували світлу пам’ять усіх жертв Голокосту.

Фото Ковельської районної військової адміністрації

Поділитися:

Коментарі

  1. Щеб своїх так шанували, що закопані між Вербкою та Добове. Навіть хреста не поставять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *