На Ковельщині вшанували пам’ять жертв Голокосту

27.01.2021 16:24

Вшанувати пам’ять євреїв на місці їх масового розстрілу та віддати данину пам’яті у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, на Меморіальний комплекс, поблизу села Бахів Ковельського району, прибули представники влади району – заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, голова районної ради В’ячеслав Шворак, керуючий справами районної ради Андрій Броїло.

Про це повідомляє Ковельська районна державна адміністрація.

До пам’ятного знаку посадовці принесли запалені лампадки, як символ незгасаючої пам’яті про розстріляних у цій місцевості євреїв, а у скорботній хвилині мовчання згадали страшні сторінки історії та вшанували світлу пам’ять усіх жертв Голокосту.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту щорічно відзначається 27 січня. Саме цього дня 1945 року бійці 1-го Українського фронту визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцимі. Як повідомляє Український інститут національної пам’яті, офіційно визнано, що до 6 мільйонів євреїв було вбито протягом Голокосту, з них від 2,2 до 2,5 мільйона – на території колишнього Радянського Союзу.

Cтрахіття Голокосту не оминуло і Ковельщину: масові розстріли євреїв гітлерівцями почалися майже відразу після окупації краю.

Фото Ковельської райдержадміністрації

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Коли вже буде нарешті голоаний начальник РДА, а не всякі заступники і в.о.??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.