На Ковельщині землю віддали «за копійки»

27.01.2021 12:44
Фото телеканалу ICTV

Депутати Дубівської громади віддали місцевому фермеру 4,5 гектара землі за безцінь. Про це йдеться у сюжеті телеканалу ICTV.

Ласий шмат ділянки оцінили лише у півтора мільйона гривень. Люди були категорично проти такого продажу, але очільник громади Роман Троцюк впевнений, що поки купують – потрібно продавати, бо є чимало проблем, на вирішення яких у бюджеті не вистачає коштів.

Сьогодні у нас іде будівництво, нам треба співфінансувати. От сьогодні має будуватися вербська школа, туди потрібно вкласти як мінімум мільйон. Якщо ми не вкладемо мільйон, держава не дасть дев’ять мільйонів. Ми втрачаємо

– переконував місцевих мешканців Роман Троцюк

Люди запропонували розділити цю земельну ділянку на кілька частин, щоб потім продати їх інвесторам і, таки чином, наповнити бюджет. З таким проханням до голови громади звернулися і учасники АТО, які останнім часом не можуть отримати земельні ділянки, мовляв, вільних немає.

В нас немає наповнення бюджету, тому продавати земельну ділянку та ще й по такій ціні. Є поряд земельна ділянка, про яку голова говорив, що виставив на аукціон, і там вже є оцінка: 152 гривні – квадратний метр. А тут оцінка: 33 гривні – квадратний метр. То де справедлива ціна?

– дивується житель Дубівської громади Олександр Волинчук

Втім, інвестор-фермер не погодився на поділ ділянки. Він твердить, що вже викупив старі приміщення під склад і майстерню для сільгосптехніки, тому хоче отримати все і відразу. 

У всьому цивілізованому нормальному світі інвестора впускають і дають землю безплатно, аби тільки щось робили. А в нас тут що получається – ми дойні корови?

– невдоволено заявив підприємець Віталій Присяжнюк

Питання щодо продажу цієї земельної ділянки чотири рази виносилося на розгляд депутатів. І з останньої спроби воно таки було ухвалене. Але громада обіцяні півтора мільйона гривень відразу не отримає. Інвестор платитиме частинами. Обурені люди кажуть, що з таким рішенням не згідні, тому оскаржуватимуть його в суді.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Люди ви тупі – якщо уйде інвестор, не буде вам роботи. Якщо інвестор залишиться, якщо в ного вийде цей бізнес то це вам лише плюс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.