На піар ковельської міської влади у 2023 році виділяють понад півмільйона гривень

25.12.2022 10:50
На фото – Наталія Маленицька

На останній сесії Ковельської міської ради депутати внесли зміни до Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування на 2022-2024 роки.

Отже, у 2023 році на піар владної команди виділяється 520 тисяч гривень, в тому числі 190 тисяч гривень – на інтернет ЗМІ, телебачення та роботу власного вебсайту міської ради.

Коли почалося обговорення проєкту рішення щодо фінансування, депутат від політичної партії «Слуга народу» Андрій Миронюк попросив головуючого запросити до трибуни профільного заступника міського голови, лучанку Наталію Маленицьку. На його запитання: «Хто перемагає в тендерах по телебаченню»? вона відповіла формально: «Перемагає той, хто дає найкращі пропозиції».

Цього року тендера не було, тому що це було дозволено законодавством, і тому договір був укладений з 12-м каналом

– уточнила на проханням депутата Наталія Маленицька

Андрій Миронюк зауважив, що договір на висвітлення укладений не з 12 каналом, а із ТОВ «Слово Волині», керівником якого свого часу була Наталія Шепель, яка зараз є начальником відділу інформаційної роботи виконавчого комітету Ковельської міської ради. А чинний директор ТОВ «Слово Волині» Павло Самолюк є також директором благодійного фонду народного депутата України Степана Івахіва «Патріоти Волині», представником якого була Наталія Маленицька, нинішня заступниця мера Ковеля. І Шепель, і Маленицька проживають в Луцьку. На думку Андрія Миронюка, перемога в тендері луцької фірми (чи то луцького телеканалу) могла бути не випадковою.

Звідси у мене запитання до вас, голово. Чи ви не вбачаєте в цьому можливі прояви корупції?

– напряму запитав мера Андрій Миронюк

Дивіться, Наталія Шепель була редактором газети «Слово Волині». Вона ніякого відношення до телебачення не мала

– відповів Ігор Чайка
Оксана Багнова та Ігор Чайка / Фото Ковельської міської ради

Тоді депутат ще раз повторив, що ТОВ «Слово Волині» очолювала керівниця відділу інформаційної роботи виконкому Наталія Шепель, і це ж саме ТОВ виграло тендер висвітлення діяльності органу влади.

Я запитую, чи ви не вбачаєте в цьому корупції? Коли на цьому телеканалі здійснюється дискредитація опозиційних до режиму депутатів, то особисто в мене виникають питання

– наголосив обранець громади

Якого режиму, Андрій? Ви – представник правлячої партії. Про яку опозицію ви говорите?! До чого в опозиції? До своєї партії?

– не розумів міський голова

Хоча на Волині, і в Ковелі зокрема, владною політичної силою є партія бізнесмена Ігоря Палиці «За майбутнє», яку представляють сам Ігор Чайка та його «патрон» Степан Івахів.

Андрій Миронюк пояснив меру, що по багатьох питаннях він перебуває в опозиції до чинної у місті влади. І тут раптом з президії втрутилася в розмову ще й секретар міської ради Оксана Багнова, яка теж належить до політичного табору «майбахівців».

Він воює зі святим Миколаєм!

– сказала вона про Миронюка та іронічно засміялася

Оксано Леонтіївно, якщо вам кумедно, то можете зайняти іншу посаду і там будете сміятися

– дорікнув депутат

Він запропонував виключити телебачення з переліку фінансування на 2023 рік, однак його пропозицію підтримали всього 6 депутатів.

За виділення 520 тисяч гривень у наступному році на висвітлення діяльності міської влади проголосували 26 депутатів.

Поділитися:

Коментарі

 1. Партія Слуга Народу, служіть народові а не своїм принципам та своєму добробуту, складається враження що ви прийшли сюди свої інтереси тільки відстоювати!

  1. І в чому тут депутат із Слуги народу не правий? Зараз є більш нагальні потреби, ніж виділяти гроші на свій піар з державного бюджету. Нехай світло економлять, телебачення ніхто не дивиться, тим більше Волинське.

   1. Нехай почитають,що люди думають і пишуть про той зброд,ось і весь піар.

 2. Скільки ще часу.луцькі ставленикі- майбахівці будуть керувати в нашому місті? Мабуть пора покласти цьому край.Шановний мер!!! пора і вам служити для розвитку громади,а то ви служите на догоду своїм хазяїнам.

 3. Як обкрадали ковельчан, так і далі обкрадають. Мало того, що самі дармоїди. Гнати! Гнати! Гнати!

 4. Чайці як мінімум хоч би стидно мало б бути, але ж де там…? Йому треба телебачення. Він буде себе там показувати, до прикладу, як на весні кілька кущиків посадить. Огидно!

  1. звичка .відосики знімати і вже за наш рахунок. та головне робити щось!! а не звітувати а люди і так побачать як робота робитиметься. Позор. такі грооші в яму під час війни.

 5. Ну а скільки на себе коханих вони виділили. На ремонти, премії, матеріальні допомоги, зарплати? Досі мовчать.

 6. А вмене душа є такою, що музика льється рікою. І чують її скрізь і всюди , на вигляд, хорошії люди. І, ніби, вселяють довіру. Розлущиш, а там—лицеміри.

 7. Піар конче необхідний. За рік Яшу ЗМІ з гівном змішали, опаскудили і очорнили. Це скільки тепер треба роботи провести, щоб його вимити, вибілити і показати як надмірно чесного і справедливого. Тут півмільона може й не вистачити…

 8. Як на медіа, то гроші виділили, а як фарбувати лавки в алеї, то грошей не буде. Знову освітяни за свої кошти (будучи дяхто на простої) фарбуватимуть. Ганьба. А слова О. Багнової- це взагалі низько .

 9. Краще би ті гроші розділили між дітьми, татусі яких загинули на передовій, захищаючи задниці наших дармоїдів. А то тільки промови гарні над трунами героїв читаєте…
  Вибачте, просто вже злість зашкалює!

  Та коли ж у вас уже совість проснеться?

 10. Щоб пропіаритись ідіть працювати ( на халяву отримувати зарплату, як пініс і його когорта) в ЖЕК. Ходите по дворах і кричите ми партія Сила і честь( слабкість і безчестя) обіцяємо вам відремонтувати будинки, світло, сантежніку і всіх шлете в ЖЕК. А начальний ЖЕКу і ні сном ні духом про партійні обіцянки дармоїдів.

 11. Питання просте: чому луцькі у місті при владі? Невже своїх ковельчан немає достойних? Це як сусід керує в чужій сім’ї, грішми розпоряджається, премії собі виписує…

 12. Тварі бач як набирають розмаху, та того чайку скоро люди вишвирнуть з того крісла в яке його посадили а заодно і всю злодійську шайку, укриття нормального в місті немає, туалетів в школах, люди женіть їх сраною мітлою поки не пізно! !!!

 13. Потрібно йти на сесію і піднімати хвилюючі питання. А такі коментарі навіть не читають ті, кому вони адресовані. Хто проти себе проголосує? Нам просто повідомляють прийняті вже рішення. І нікого не цікавить що скажуть люди .

 14. Я вам пів мільйона в д.пу запихну. Зі свого кармана виділяйте!!! А не з громади! Ялинка де мать вашу??

 15. Пора чайка здавати своїх ставлеників, може почуєш щось хороше в свою сторону.

 16. Одні хапуги і бариги при владі… Невже більше немає проблем у місті? Скільки грошей виділено на очистку річки??? Коли річку почистять? Літом знову грошей небкде??? Якщо зима то можна заливати бруд у річку?????

 17. Владу в Ковелі обрано в законний спосіб. Депутів обрали люди вільним волевиявленням. Комусь подобаєтся, комусь не подобається. Таке життя.

 18. В мерії не місцеві керують, в поліції не місцеві керують, в обленерго не місцеві керують , в медицині не місцеві керують , толку для міста – ноль.

 19. Ні стиду ні совісті, хлопці на сході кров проливають щоб таким чайкам добре спалося в Ковелі , а вони піаритись будуть за людський рахунок. Ні одного генератора не купили все тільки сидять і ждуть на шару.

 20. Як ви бля зає..ли! Крали, кредемо і будемо красти, тому що кругом одні лашпєти!

 21. До Вгамуйтесь : а влада і депутати що?,стодоларова купюра щоб подобатись чи ні? , вони мають працювати на громаду а не для забезпечення своїх інтересів поки біля корита, ганебно! !!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *