На Волині офіційно представили новопризначену голову Ковельської РДА

29.03.2021 о 16:37 · 2 хв читання

Сьогодні, 29 березня, голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко у стінах головної адмінбудівлі краю представив трудовому колективу ОДА та активу області новопризначених голів Ковельської РДА – Ольгу Черен та Камінь-Каширської РДА – Ольгу Ващук, яких днями розпорядженням призначив Президент України.

Про це повідомляє Волинська ОДА.

Нагадаємо, на Волині, згідно реформи децентралізації, яка в Україні розпочалася із 2014 року, затверджено новий адміністративно-територіальний устрій та утворено 4 райони замість 16-ти – Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Ковельський та Луцький.

Відповідно в області реорганізували й районні державні адміністрації шляхом їх приєднання до 4 райдержадміністрацій, розташованих в адміністративних центрах новоутворених районів.

Тож призначення голів РДА відбувається вже відповідно до нового адміністративно-територіального устрою. Так, у Волинській області на сьогодні три райони (Луцький, Ковельський та Камінь-Каширський) із чотирьох мають вже мають керівників райдержадміністрацій.

Зокрема сьогодні відбулося представлення очільниць Ковельського та Камінь-Каширського районів.

Як зазначив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, новопризначені голови РДА – досвідчені фахівці, що багато років попрацювали на теренах районів. Відповідно здобутий досвід та авторитет допоможе їй у подальшій роботі на благо області.

Так слід зазначити, що голова Ковельської РДА Ольга Черен із 2010 року до 2020 року очолювала Турійську районну раду, а з 2020 року до 2021 року – Турійську РДА.

Дякую за високу довіру Президенту України Володимиру Зеленському та голові Волинської ОДА Юрію Погуляйку. Для мене велика честь бути очільницею району, який займає 38% усієї території області, і є досить потужним та унікальним. Найперше завдання, яке я перед собою ставлю, – це об’єднати усі громади та райони, які увійшли в склад Ковельщини у єдине ціле

– сказала Ольга Черен

Тож голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко привітав із призначенням керівників районів та побажав результативної роботи та міцного здоров’я на таких відповідальних посадах.

Фото Волинської облдержадміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X