Околиця Ковеля у смороді, бо за м’ясокомбінатом палять кістки і вугілля, – депутат

16.09.2021 о 10:53 · 2 хв читання
Фото: Альона Бабарика

У Ковельській міській раді на засіданні депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, яке відбулося 15 вересня, розглядався проєкт рішення щодо формування земельних ділянок для розміщення деревообробних підприємств та станції технічного обслуговування автомобілів у Ковелі на вулиці Володимирській, 156 (колишня територія м’ясокомбінату).

Депутат міськради Микола Печенюк, який проживає у селі Воля-Ковельська міської територіальної громади, висловив свої зауваження з приводу господарювання на тих землях.

Ви знаєте, які там деревообробні підприємства вже є, і що вони там роблять? Хтось знає з депутатів? Нікому не цікаво? Це підприємства, які виготовляють палєти і палять уголь. І хто в тому районі живе, якщо вітер на машзавод, то туда смердить. От недавно я йду ввечері з дружиною і кажу: «Що ж там смердить?». У мене сусід один, не буду фамілію називати, він для курей кості палив. Ви знаєте, який це запах. Два дня назад і вчора дзвонив Борці (староста Анатолій Борка, – ред). Тільки ніч – начинають бадилля знову палити. Я сказав: сусідів нікого не пожалію. Будете плакати горькими сльозами. Визиваю поліцію. А той «кадр», який має за м’ясокомбінатом, палить кості відкритим способом. Плюс ці палять. І це все нюхаю, і все село, і Вілька, і Зелена, і Городилець. І всі мовчать. Всі довольні. Всі нюхають цю падаль

– заявив він

Микола Печенюк також сказав, що він є прихильником того, щоб всі, хто щось робить на тих земельних ділянкам на Володимирській, були присутні на засіданні депутатської комісії і пояснили, що вони будуть там надалі робити.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. а ще мае каже що добробут буде палити гілляки з гусінню. Ото нанюхаємось

  2. Цю ніч пірʼям смаленим сильно смерділо,куди дивляться екологи і місцева влада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X