Олег Кіндер сказав про дії міської влади словами ковельчанки: «С*ки!»

23.12.2022 о 09:20 · 3 хв читання
Олег Кіндер

Ковельський міський голова у 2010-2020 роках Олег Кіндер на початку сесії міської ради заявив про цинізм та непрофесіоналізм теперішньої влади у місті.

У соціальних мережах тривалий час обговорювалося питання, а мер Ігор Чайка навіть ініціював опитування на тему, чи ставити на центральній площі Ковеля новорічну ялинку. Як каже Олег Кіндер, хватило комусь розуму не поставити ялинку, хоча все йшло до того, що її таки мали встановити.

За словами попереднього мера міста, він став свідком однієї розмови між ковельчанками – молодою і двома старшими за віком жінками, які активно спілкувалися.

І тут одна з них сказала, що ставиться питання в соціальних мережах, встановлювати на центральній площі ялинку, чи ні. Молода жінка сказала одне слово. Повірте, у мене аж мурашки побігли по тілу. Наскільки влучно було сказано, дана характеристика цьому цинізму. А у неї на передовій пропав чоловік… І ставити чи не ставити ялинку: для неї це – цинізм. І вона єдине слово сказала: «Суки!»

Не можна такі речі робити саме в цей час! Не потрібно загравати з людьми! Не потрібно! Коли ми хоронимо своїх Героїв і встановлювати ялинку – це просто кощунство

– наголосив Олег Кіндер

Друге питання, яке він порушив, це – непрофесіоналізм. Говорить, що на початку грудня прочитав про антикризові заходи в нашій громаді, які розроблені місцевою владою.

Публікація за темою: Ігор Чайка запевняє, що для Ковеля розробили план кризової поведінки

Два місяці ми обговорювали встановлювати чи ні новорічну ялинку, а антикризові заходи ми почали розглядати аж в грудні. Послухайте, а чому не в березні чи в травні 2023 року? Пам’ятаєте першу сесію, яка відбулася на початку війни? Коли я хвилин десять своє бачення говорив по тому, що потрібно зробити: за генератори, за бомбосховища, за підготовку закладів освіти, охорони здоров’я, за паливно-мастильні матеріали і все решта. Пів залу гигикало, а пів залу говорило: «Знову Кіндер умнічає». А потім у жовтні ми розглядаємо питання про виділення коштів на генератори, коли вони вже стали вп’ятеро дорожче. Чому ці антикризові заходи не були розроблені в березні 2022 року? І хто за це відповідає? Хто притягнутий до дисциплінарної відповідальності за те, що ці заходи не були зроблені вчасно?

– резонно запитував Олег Кіндер

У відповідь міський голова Ігор Чайка зауважив, що «так березня 2023 року ще ж немає». На це Олег Кіндер відповів, що власне можна було антикризові заходи й презентувати в березні наступного року.

Публікація за темою: Чому міська влада не закупила вчасно генератори для критичної інфраструктури?

Я не зовсім розумію, при чому тут цинізм і ялинка звичайно, ну але то таке

– сказав Ігор Чайка з приводу зауважень свого попередника

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (27)
 1. Та чого Ви? Чайка й бригада живуть своїм життям в них нагальні питання ремонт міськради, встановлення кондиціонерів в своїх кабінетах, премію побільш до великого свята дня самоврядування, а ви тута про війну, про поранених й загиблих, про їх родини. Схаменіться не лізье зі своїми проблемами дайте міськраді жити спокійно.

 2. От хто б пиз..в але не кіндер (шарпей)якиїтіпа керував містом з стаканом коніни з перукарні на 3 му поверсі за лісовою.,

 3. умніків блін розвелося. оставте мене в спокої, нам треба тирити гроші, а не ваші проблеми вирішувати. ви всі ще не поняли що нам побарабану на вас всіх?

 4. план кризової поведінки розробили для працівників міської ради , а про людей ніхто не думає ,посиділиб в окопах тих150 працівників то зналиб де раки зимують

 5. Люди не будьте такими злими. Ніхто не був на тому місці, щоб розказувати, що і як робити.
  Правильне рішення прийняла адміністрація, що прикрасили ялинку яка вже є. Ставити штучну було не доречно так як на тій площі прощаються з нашими Героями.
  В нас не зона бойових дій хоча і там люди намагаються якось знайти моменти радості. І не починайте говорити про те як сім’ям загиблих? Я сама одна з них. Є діти яким в теперішніх умовах ми повинні зробити найкраще дитинство. Наскільки це можливо. З найменшими травмами.

  1. Ага ще правильно рішили на 15000000 грн ремонтник собі зробити, кондиціонери в кабінетикі поставити, премію 1500000 грн. Виплатити свято ж в них день самоврядування а війна “то таке”.

 6. Ігорек не розуміє при чому тут цинізм і ялинка? Для нього то таке. Ну для себе коханих ремонтник кабінетиків на 15000000 грн. Кондиционерчики туди само. Свято велике день самоврядування на 1500000 грн. То для нього й шобла міськрадівського. О “то таке”. А для громади – ялинку. Це дуже велика робота проведена 114 шт. Герїв-місьвиконкомовцв. Й у чому тут цинізм? Пропоную відзначити усіх Державними нагородами за героїзм проявлений при встановленні ялинки.

 7. простим людям св яткові дні скасовують, а дармоїдам премію дають , дуже СПРАВЕДЛИВО

 8. Та Ви шановний не розумієте, яка то важка справа. Сидиш цілий день в теплому кабінеті, з типу розумним є*ом нічого не робиш, тут тобі заважають ходять різні з своїми проблемами, то в них вулиці не прибрані, то світла не має, то ще якусь єрунду видумають. Достали вже реально. А за це все всього 20000грн. в місяць платять.

 9. Сто відсотків, а не професіоналізм ще раз довів Кіндер, і Сук* тут точно одна)
  Хоча і Чайка не подарунок)
  Просто не пізд*, як ти ще гірше чмо!

 10. Якби Кіндер не дарував квартири судьям і прокурам вже давно би сидів в тюрмі

 11. Мовчав би той Кіндер. Що він цінного зробив для міста за роки свого”господарювання?
  Корупціонери він і його братик.

 12. Українські Воїни гинуть проти рівня життя в паРАШІ! Проти темряви, холоду, голоду, беззаконня, корупції, яке панує у паРашинських “глибинках” Українці воюють за ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ життя. Ті у кого норма життя “Бульбина з солоним огірком (Як у В.Косцьовята) та темрява, на мирних територіях—То Кגטגпи, якби вони не називались. Що ж до ялинки, то питання як в анекдоті: “Вовочка запропонував червону смугу на стінці ZגїбEнUти! Ну, не хочете червону, ZגїбEньте синю! Мій кіт, знечів’я яйця лиже! Спробуйте ЕксМер-ОК!

 13. А чому діти не можуть мати ялинки вдома, чому похоронна прощальна процесія військових має бути святково прикрашена? Траур на всю Україну, голод….які ялинки???!!! Діти бачать і знають що війна, вже іх від цієї інформації не вберегти.

 14. А що вибори уже почалися?
  Будьте людьми! В Україні війна. Ми усі повинні бути єдині, згуртовані! Не сварімося, а молімося за наших захисників і захисниць, за Україну!
  Тарас Шевченко ” Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю! ”

 15. На центральній площі мало не щодня прощаються з загиблими Героями. А там має стояти ялинка? Як ви це собі уявляєте? А може громадські панахиди кудись перенести, бо на площі в цей час будуть ігри з дітьми? Зараз площа не для розваг. А на жаль, для скорботних заходів. Війна …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X