Пенсіонерку з Ковеля ошукали майже на 200 тис. грн

07.02.2021 10:57
Фото ілюстративне

79-річна ковельчанка звернулася з позовом до страхової компанії щодо виплати їй обіцяних грошей.

Суд встановив, що жінка у 2006 році уклала договір із ЗАТ «Страхова компанія «Традиції життя» (пізніше реорганізували у ПрАТ «СК «Зеніт») на 10 років і щорічно сплачувала внески в сумі 500 доларів США. У 2012 році підписала додаткову угоду, відповідно до якої загальна страхова сума вже складала майже 3 тисячі доларів. При цьому необхідно було щорічно перераховувати по 200 доларів.

У квітні 2016 року дія договору страхування була припинена, оскільки закінчився 10-річний строк. За умовами документу, кошти виплачуються у разі дожиття застрахованої особи до закінчення терміну його дії.

Того ж року жінка звернулася з листом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг з проханням допомогти повернути обіцяні страхувальниками гроші. Згодом отримала відповідь про те, що свідоцтво про реєстрацію правонаступника «Традиції життя» – СК «Зеніт» – анульоване і ця приватна страхова фірма виключена з державного реєстру. Неодноразові звернення ошуканої ковельчанки до самих страховиків ні до чого не привели.

Ковельський міськрайонний суд під головуванням судді Сергія Панасюка задовольнив позов повністю. Страхова компанія «Зеніт» зобов’язана повернути ковельчанці 67 095,72 грн та сплатити штрафні санкції в розмірі понад 121 тисяча гривень.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Ото страхуйтесь тепер в цій недо краіні. В цій недо краіні одні традиціі – дуріння людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.