Пережив «наїзди» бандоти у погонах і отримав виправдувальний вирок

29.01.2022 14:28
Володимир Косцьов’ят

Єдиний на всю Україну виправдальний вирок 28 січня 2005 року був винесений мені, Косцьов’яту Володимиру!

Відстоювати права та інтереси простих людей навіть під загрозою тюрми – це завжди було в моїй крові.

Часто запитують, хто такий Косцьов’ят, який він правник, та де він взявся, чому пхаєтсья у справи влади, чому носа скрізь пхає?

Рівно 17 років тому, 28 січня 2005 року суд виправдав мене, Косцьов’ята, начебто у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (в редакції 1960 року) щодо зловживання службовим становищем з корисливих мотивів!

«Працюючи на посаді виконавчого директора ВАТ «Ковельський меблевий комбінат» Косцьов’ят вчинив злочин, бо виплатив зарплату робітникам, тобто продав:

 1. Два гідроприводи на суму 648 грн.
 2. Два насоси на суму 600 грн.
 3. Насос на суму 400 грн.
 4. Насос ну суму 300 грн.
 5. Основних засобів на суму 295 грн 60 коп.
 6. Інше майно.

Всього продав майна на 3295 грн. 60 коп.

Прокуратура звинувачувала мене, Косцьов’ята, у тому, що я не виконав вимоги податкової, яка наклала арешт на майно, а я пішов захищати простий люд і віддав їм зарплатню.

Ковельський меблевий комбінат тривалий час атакували провладні рейдери та намагалися захопити підприємство.

Бандота Ковельщини, яку очолював «найвеличніший» прокурор всіх часів Масалов Сергій хотів собі забрати меблеву фабрику німця Маріана Людвіга фон Хеесена.

Покійний голова ОДА Борис Клімчук запросив німецького інвестора до України. Намалював чудові перспективи розвитку. Європейський бізнесмен повірив владі України та інвестував мільйони гривень у виробничі потужності.

Місцева влада дочекалася поки німецький інвестор Маріан Людвіг фон Хеесен розгорнув завод на Ковельщині, а потім силою почала забирати. Обдурили бідного німця, «кинули».

На німця напали силовики, бідного інвестора Посольство Німеччини в Києві та уряд Німеччини змушений був врятувати.

А бандота Ковельщини переключилися атакувати мене, адже Косцьов’ят взявся захищати правду і став на сторону людей. Зважився людям виплатити зарплату всупереч вимогам державних службовців-рейдерів! Саме за цей вчинок отримав кримінальну статтю та реальні погрози сісти до тюрми!

Мене затримували, одягали кайданки і допитували наче найнебезпечнішого терориста! Була створена ціла група слідчих та оперативників. Податкова наклала арешт на майно меблевої фабрики, в мене вдома проводили обшуки, виїмки та вилучення, наклали арешт на все моє приватне майно!

Через регулярні «маски-шоу» робітники не отримували вчасно зарплату. Жах і страх, насильство відбувалося повсюди!

Моя власна боротьба була довгою, виснажливою та дуже небезпечною.

28 січня 2005 року суд першої інстанції мене виправдав, апеляція та Верховний Суд мене підтримали також.

Заплачено високу ціну за правду та справдливість та на власній шкірі відчував усю гниль нашої державно-чиновницької корупційної машини.

Після цього змістом мого життя стало допомогати людям, чим можу, як можу!

Хочу, щоб майбутнє покоління в Україні жило не в корупційних путах та не серед бандоти, а у взаємоповазі, серед демократичних та правових принципів, свободи та правопорядку!

Учора, 28 січня 2022 року, відзначив свій другий день народження. Це день народження того Косцьов’ята, якого кожен день хтось десь може зустріти під час прогулянок містом з доброю та щирою посмішкою!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

 1. Пане,Володимире! Уклінно дякую за те,що ВИ є,за Вашу тяжку боротьбу з різною нечистю при в владі і погонах!Бажаю ВАМ довгих років життя , здоров’я, волі та наснаги!!!!!!

 2. А витягнула Кукукнутого з-лід параші Нінка – Золота Ручка, така ж кришталево чиста, чесна і справедлива, як Кукукнутий.

 3. Мужик маладєц. Но щось взявся він за помідориху а потом коли саме підтвердилися його факти про корупцію і зразу затих. А там суд над нею. Мільйони вкрадені. І тут пану Володимиру стає нецікаво, і чим це все закінчиться. Щось народний мер в кавичка стає напевне купляним(продажним). Чи не так???????????? Наша гейко напевне відкупилася і народний мер теж там в долі!!!

 4. Дав би бог більше таких,як пан Володимир,можливо і життя було набагаааато кращим! А різні санітари і ,,тіатрали,, своєю байдужістю сприяють чиновникам казнокрадам !

 5. Замість того, щоб себе вихваляти, нехай би краще розповів, як пустив німця з торбою по світу

 6. А що він зробив для людей? Тільки з Нінкою наївних громадян розводить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.