Перший «зам» мера Ковеля купив будинок біля Луцька за 440 тис. грн

02.09.2021 о 10:38 · 2 хв читання
Тарас Яковлев

Перший заступник Ковельського міського голови Тарас Яковлев, який проживає у Луцьку, придбав житловий будинок у селі Струмівка Луцького району.

Про суттєві зміни в майновому стані посадовець повідомив у своїй декларації про доходи та майно 16 липня 2021 року. Втім, право власності на об’єкт нерухомості він набув за 10 днів до цього – 6 липня.

Якщо вірити декларації, за житловий будинок, площею 125,5 квадратних метрів, Тарас Яковлев заплатив 440 216 гривень. Як запевняє декларант, продавцем є громадянин України Розумовський В’ячеслав Володимирович.

Мабуть, мова йде про лучанина Разумовського В’ячеслава Володимировича, директора та одного із засновників ТОВ «Житловий комплекс «Струмочок», яке будує котеджі і таунгауси у селі Струмівка, депутата Підгайцівської сільської ради від політичної партії «За майбутнє».

До речі, заступниця Ковельського міського голови Наталія Маленицька, яка також проживає у Луцьку, буде односельчанкою Тарасу Яковлеву, а може, й сусідкою. За її чоловіком Сергієм Маленицьким у престижній для волинського чиновництва Струмівці значиться незавершене будівництво житлового будинку, площею 128,4 кв. м.

У своїй декларації за 2020 рік перший заступник мера Ковеля Тарас Яковлев вказав у спільній власності квартиру в Луцьку, площею 48,2 кв. м. За рік він заробив 169 914 грн: зарплата на посаді голови Луцької районної державної адміністрації – 82 246 грн, зарплата на посаді першого заступника Ковельського міського голови – 24 797 грн, виплата по безробіттю від Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості – 62 871 грн. Він також задекларував готівкові кошти в сумі 13 000 доларів США та легковий автомобіль «Renault Laguna», 2014 року випуску, за 275 000 грн.

Дружина Анастасія Яковлева отримала торік 10 320 грн допомоги при народженні дитини та має готівкові кошти в сумі 2 000 доларів США.

25 серпня цього року Тарас Яковлев вносить до своєї декларації повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: дохід від відчуження нерухомого майна, вартістю 283 000 гривень. Дохід отримано 20 серпня. Покупцем є громадянка України Теслюк Тетяна Олександрівна. Що саме було продано – у декларації не зазначається.

На даний час Тарас Яковлев перебуває у відпустці.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. І НА ВЕЛОСИПЕДІ ЇЗДИТЬ І ЩОСЬ КУПИВ. Коли напишуть що на посаді зробив.

  2. Десь одного нолика пропустив в декларації . Там земля стільки коштує скільки він задекларував без будинку.

  3. От як бистро іногородній зам заробив на хатинку. виходить що кіндер з памідорихою відпочивають

  4. Цей мер взагалі на гачку Майбахів – навіть замів своїх привезли, щоб не пікнув і відробляв вкладені в його вибори гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X