Поліція розслідує «прибирання» снігу за 100 тисяч гривень

18.05.2020 о 14:00 · 2 хв читання

За даними правоохоронних органів, службові особи комунального підприємства «Добробут» привласнили грошові кошти.

В провадженні слідчого відділення Ковельського відділу поліції перебувають матеріали кримінального провадження, відповідні відомості про яке внесено 10 травня 2019 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42019031110000027 за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.

Старший слідчий Дмитро Мартинюк звернувся до суду із клопотанням про продовження строку досудового розслідування.

Досудовим слідством попередньо встановлено, що службові особи КП «Добробут», усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, достовірно знаючи, що роботи за договором про прибирання снігу №15 від 30.01.2019 р. не надавались, внесли інформацію про факт виконання таких робіт до актів приймання-передачі виконаних робіт за січень-березень 2019 року та у подальшому привласнили грошові кошти відповідно до актів приймання-передачі виконаних робіт, складених у січні-березні 2019 року, чим заподіяли Ковельській міській раді у сумі 100 тис. грн

– йдеться у клопотанні слідчого

На підставі попередньої ухвали суду у комунальному підприємстві «Добробут» здійснено виїмку документів, зокрема шляхових листів, табелів обліку робочого часу водіїв. Допитано в якості свідка звільненого водія, який тут працював, та ще кількох свідків.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк своєю ухвалою продовжив строк досудового розслідування на шість місяців.

Санкція ч. 2 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Публікація за темою: Ковельська мерія заплатила за «боротьбу» зі снігом

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. А ковельська мерія коли перераховувала гроші що не бачила що снігу немає.то може їх запитати насамперед як транжирать гроші громади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X