Шляхо-будівельна фірма з Ковеля перевозила незаконну деревину

25.03.2020 15:30

Суд арештував вантажівку дорожників у рамках кримінальної справи, яку відкрито за фактом незаконної порубки лісу.

Національній поліції стало відомо, що з січня 2020 року по даний час невідомі особи здійснюють незаконну порубку дерев на території Ковельського, Старовижівського, Ратнівського, Любомльського та Шацького районів Волинської області, яка спричиняє істотну шкоду природному та навколишньому середовищу.

Старший слідчий Ковельського відділу поліції Дмитро Мартинюк вніс відомості про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань 11 березня 2020 року за №12020030110000483. Справу відкрили за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України (Незаконна порубка лісу), що карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

16 березня поліцейські затримали вантажний автомобіль КамАЗ приватного акціонерного товариства «Ковельське шляхово-будівельне управління № 63», який перевозив колоди верби. Опитаний водій вантажівки пояснив, що ця деревина була зрізана бригадою ШБУ-63 біля автодороги, неподалік села Верба Володимир-Волинського району.

За даними поліції, деревину перевозили взагалі без документів, які підтверджують легальність її походження.

Слідчий поліції звернувся до Ковельського міськрайонного суду з проханням накласти арешт на КамАЗ із деревиною. Вивчивши матеріали справи, суддя Сергій Панасюк задовольнив клопотання.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.