Прокуратура судиться з Ковельським хлібокомбінатом

29.04.2020 о 17:04 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Прокуратура на Ковельщині вимагає визнання недійсним укладеного з порушеннями Закону договору на поставку продуктів харчування в заклади освіти.

Ковельська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області з позовом в інтересах держави в особі Дубівської сільської ради Ковельського району до ТОВ «Ковельський хлібокомбінат», аби визнати недійсним договір поставки хлібобулочних виробів для навчальних закладів на загальну суму 190 тис. грн., повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області.

Прокурори з’ясували, що орган місцевого самоврядування за результатами закупівлі уклав із хлібокомбінатом договір поставки, порушивши низку норм чинного законодавства, у тому числі Закону України «Про публічні закупівлі».

Так, у договорі не визначений конкретний предмет закупівлі, строки поставки, асортимент товару, його кількість та ціна, що може призвести до незаконних витрат бюджетних коштів, а також поставки товару неналежної якості для харчування дітей у навчальних закладах сільської ради.

Зважаючи на це, прокурори у суді наполягатимуть на визнанні недійсним укладеного із порушеннями законодавства договору поставки.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X