Сільрада на Ковельщині хоче придбати термінали «Starlink» за 1,07 мільйона гривень

11.02.2023 16:15

Дубівська сільська рада Ковельського району оголосила тендер на придбання обладнання супутникового зв’язку «Starlink». Ідеться про термінали для супутникового інтернету.

Торги тривають на сайті prozorro.gov.ua. Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 14 лютого, – повідомляють «Волинські новини».

Очікувана вартість обладнання становить 1,07 мільйона гривень.

Сільрада планує отримати обладнання, яке забезпечує підключення до ресурсів глобальної мережі інтернет із використанням супутникового каналу передавання даних. Обладнання має бути новим, без дефектів.

Загалом сільрада хоче отримати 31 комплект у складі: кріплення для антени, супутникова антена (термінал), інтернет-роутер, кабель живлення та інтернет-кабель. До кожного комплекту постачальник має надати акаунти для входу та подальшої роботи.

Усе обладнання Дубівській сільській раді мають поставити до 24 лютого 2023 року.

Гарантійний термін на обладнання має становити не менш ніж 12 місяців.

Нагадаємо, Волинська область отримала 35 систем зв’язку «Starlink» для пунктів незламності.

Поділитися:

Коментарі

 1. І накуя космосу космічний інтернет ще і в такій кількості , нехило живуть. А на потреби армії односельчан люди скидаються. Де можна вкрасти на те є гроші.

 2. Троцюк збирається у довготривалий космічний політ – в Дубівській громаді він уже всі проблеми “порішав”. А як космосу у Космосі без надійного космічного зв”зку? Молодець, знає, як людські гроші витрачати. Армією нехай громада за власний кошт займається. Таких спритників Дубова у своїй історії ще не знала.

    1. Зайдіть на сторінку прозоро там є повідомлення про відміну торгів
     Будьте уважнішими

     1. Перечитайте Особливості здійснення закупівель, якщо Ви не розбираєтесь, то попросіть щоб Вам розповіли люди які це розуміють. Не важливо тендер чи всі закупівлі проходять через систему ПРОЗОРО.
      У даному випадку є опубліковано повідомлення про відміну тендеру, у зв’язку з подальшою потребою у закупівлі

   1. Відміни торгів Не означає відміну купівлі.
    Особливості здійснення держзакупівел в умовах воєнного часу дозволяють на законному рівні здійснювати закупівлі без тендеру …

 3. Вже Буцинський забор розбирає на армію.Будуть селікатною цеглою заряджатись.Ще нічого не збудував тільки руйнує.Ніби з рашки засланий.Золоте сміття вивозить,розумієте про що йдеться.Скоро як пукну то прийдеться платити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *